ARISTON NIMBUS šilumos siurbliai pigiau

Ariston Nimbus S Net šilumos siurbliai Oras-Vanduo

 

Trys modeliai visiems poreikiams, šildymui, karštam vandeniui ir vėsinimui
Kambario termostatas ir lauko temperatūros jutiklis komplekte
Wi-Fi modulis valdymui internetu komplekte
Energijos suvartojimo matavimas, diagnostikos sistema
Laiko programos šildymui ir karšto vandens ruošimui
Galimybė derinti su FV sistemomis
Maksimalus efektyvumas net ir atšiauriomis sąlygomis
Labai žemas triukšmo lygis

Trys SPLIT sistemos modeliai visiems poreikiams patenkinti


 Techninės specifikacijos


 

Pagrindiniai privalumai

Maksimalus efektyvumas net ir atšiauriomis sąlygomis - naujasis Ariston Nimbus pasižymi labai dideliu COP ir šilumos atidavimu net ir esant žemoms lauko temperatūroms. Nominalus COP - iki 5.25, o sezoninis SCOP - 4.86.
Karštas vanduo bet kada, kai jo reikia - su Compact ir Flex modeliais komplektuojami 177 litrų talpos vandens šildytuvai turi didelį šilumokaičio plotą. To dėka karštas vanduo paruošiamas vos per 1 val. 30 min.
Pilna kontrolė, kad ir kur bebūtumėte - standartiškai S Net komplekte yra įrenginys, suteikiantis galimybę valdyti jį internetu, tam naudojant kompiuterį arba išmanųjį prietaisą su Ariston Net programėle (Android arba iOS).
Itin žemas triukšmo lygis - modelio 40 skleidžiamas triukšmo lygis siekia tik 56 dB.
Grindinis patalpų vėsinimas - dėka reversinės technologijos, Nimbus S Net gali ne tik šildyti namus šaltuoju metų laiku, bet taip pat vėsinti juos vasarą.

 

Jaukurai Ariston Nimbus S Net


 

Šiuolaikiški jungiamumo sprendimai

Naujos kartos funkcijos skirtos tam, kad būtų kontroliuojama ir reguliuojama šildymo sistema, taip palaikant maksimalų komfortą bei taupant energiją. Su Ariston Net galite valdyti savo namų ir karšto vandens temperatūrą iš bet kurio pasaulio kampo iš bet kurio įrenginio, kuris gali prisijungti prie interneto. BusBrigeNet technologija - greitesnis būdas prisijungti prie sistemos sąsajos, centrinių ir kitų komponentų. Be Wi-Fi modulio, Nimbus S Net komplekte taip pat yra Ariston Sensys kambario termostatas temperatūros valdymui ir lauko temperatūros jutiklis.


 

Ariston Nimbus Compact S Net

Šis kompaktiškas SPLIT tipo Oras-Vanduo šilumos siurblys skirtas patalpų šildymui, grindų vėsinimui ir karšto vandens gamybai. Vidinis blokas yra pastatomas, su integruota 177 litrų karšto vandens talpa - tai sutaupo grindų ploto, kadangi blokas sunaudoja vos 60x60 cm vietos. Itin efektyvus šalto klimato vietovėse, su integruotais pagalbiniais kaitinimo elementais garantuotam komfortui bet kokioje situacijoje. Visada pasiekiamas dėka Ariston Net nuotolinio valdymo, su galimybe stebėti šilumos suvartojimą.

Jaukurai Ariston Nimbus Compact S Net


 

Ariston Nimbus Flex S Net

Šis SPLIT tipo Oras-Vanduo šilumos siurblys skirtas patalpų šildymui, grindų vėsinimui ir karšto vandens gamybai. Atskiras pakabinamas vidinis blokas ir atskirai pastatoma 177 litrų karšto vandens talpa. Itin efektyvus šalto klimato vietovėse, su integruotais pagalbiniais kaitinimo elementais garantuotam komfortui bet kokioje situacijoje. Visada pasiekiamas dėka Ariston Net nuotolinio valdymo, su galimybe stebėti šilumos suvartojimą.

Jaukurai Ariston Nimbus Flex S Net


 

Ariston Nimbus Plus S Net

Šis SPLIT tipo Oras-Vanduo šilumos siurblys skirtas tik patalpų šildymui ir grindų vėsinimui. Vidinis blokas yra pakabinamas. Wi-Fi modulis standartiniame komplekte maksimaliam komfortui ir sistemos kontrolei iš bet kurios pasaulio vietos. Itin efektyvus šalto klimato vietovėse, su integruotais pagalbiniais kaitinimo elementais garantuotam komfortui bet kokioje situacijoje. Visada pasiekiamas dėka Ariston Net nuotolinio valdymo, su galimybe stebėti šilumos suvartojimą.

Jaukurai Ariston Nimbus Plus S Net


 

Ariston Nimbus vidaus blokai ir vandens šildytuvai

Vidaus blokas WH S - naudojamas Flex S Net ir Plus S Net modeliuose. Viduje sumontuotas nerūdijančio plieno šilumokaitis ir aukšto efektyvumo moduliuojantis cirkuliacinis siurblys bei atsarginis 2kW+2kW elektrinis elementas. Integruota maitinimo plokšte. Gali būti integruota karšto vandens pajungimo įranga, kas ir padaryta Flex S modeliuose.
Vidaus blokas su integruota karšto vandens talpa FS S - tai tas pats WH S blokas, kuriame integruota itin didelį šilumokaitį turinti 177 litrų karšto vandens talpa. Naudojama Compact S komplektacijoje.
Atskirai pastatoma karšto vandens talpa CD1 180 H - ši talpa naudojama Flex S modeliuose. Pagaminta iš emaliuoto plieno, su aktyviu prieškoroziniu ir magnio anodais. Yra galimybė pajungti karšto vandens recirkuliaciją, įrengtas apžiūros flanšas.

Ariston Nimbus vidiniai Blokai


 

Ariston Nimbus išoriniai blokai

Tyliai veikiantis kompresorius užtikrina tylų ir efektyvų veikimą, net ir esant dalinėms apkrovoms ar šalto klimato vietovėse. Inverterinė technologija leidžia reguliuoti galią bet kuriuo metu, priklausomai nuo poreikio, taip sumažinant įsijungimų-išsijungimų ciklų skaičių. Gaminys suprojektuotas ir pagamintas taip, kad veiktų itin tyliai visose situacijose.

Ariston Nimbus Išoriniai blokai


 

Šilumos siurblio pirmasis paleidimas-derinimas

Visiems šilumos siurbliams reikalinga paleidimo-derinimo procedūra. Kas tai yra ir kodėl ji reikalinga?

Procedūros metu patikrinama:

 

 

 • įrenginio būklė ir komplektacija
 • katilinės išpildymo atitikimas projektui ir gamintojo rekomendacijoms
 • elektros maitinimo pajungimas, jei reikia pajungiamas
 • ar šildymo sistema užpildyta minkštintu vandeniu ir ar tinkamas sistemos slėgis
 • ar nuorinta šildymo sistema
 • ar visi valdymo elementai veikia pagal gamyklinius parametrus
 • ar visi įrenginio režimai veikia
 • ar sumontuotas tinkamas karšto vandens boileris (šilumokaitis)

O taip pat:

 

 • Patikrinama, ar teisingai prijungti temperatūriniai jutikliai, valdikliai, wifi ir kt. prie įrenginio
 • Patikrinama, ar užpildytas reikiamas freono kiekis
 • Atliekamas įrenginio parametrų programavimas
 • Paleidžiamas šildymo įrenginys ir paaiškinama įrenginio naudojimo instrukcija
 • Klientas apmokomas teisingai eksploatuoti įrenginį, paaiškinamos garantinio aptarnavimo sąlygos, užpildomas paleidimo-derinimo darbų atlikimo aktas.

 

Perkant šildymo įrenginį, mes būtinai pasiūlysime Jums ir paleidimo-derinimo procedūrą.

Ariston_Servisas_Furgonas

..

Šildymo kaštų skaičiuoklė

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert