Ideal Standard Navigo Jaukuruose

Ideal Standard Navigo

Visi mes norime savo duše įsirengti atpalaiduojančią, malonią naudotis dušo sistemą. Dažniausiai didelė, 30 cm lietaus dušo galva padeda sukurti atpalaiduojančią lietaus srovę. Specialiais „Ideal Standard“ purkštukais pasiekiama, kad tokios didelės dušo galvos taupytų vandenį, tačiau tuo pat metu puikiai atliktų funkciją. Žinoma, šiuolaikinės technologijos padeda net su rankine dušo galva gauti nuostabių dušo patirčių. Pavyzdžiui 125 mm rankinę dušo galvą „Ideal Standard“ „EvoJet“ su keičiamoms funkcijos suteikia lietaus efekto patirtį, o mygtuko paspaudimu galima peršokti nuo atpalaiduojančios lietaus srovės iki minkštos lašelių dulksnos.

„Ideal Standard“ Alu+ 26 cm dušo galva su dviem funkcijomis yra skirta mėgstantiems pokyčius. Ši lietaus dušo galva ne tik atpalaiduoja, perjungus antrą funkciją atpalaiduojantis lietus tampa plaunančiu.

Vandens srovės ir temperatūros valdymas dar niekada nebuvo toks lengvas kaip naudojant Navigo maišytuvus. Aukšta kokybė, dėmesys detalėms ir vokiško tikslumo termostatinis temperatūros reguliatorius. Navigo – tai technologija, kuria galite pasikliauti.

Maloni smulkmena, tačiau ji patinka daugumai – maišytuvai lentynėlės. Maišytuvo korpusas sukurtas taip, kad jis tarnautų kaip lentynėlė šampūnui. Naudojant aukštos kokybės medžiagas tokias, kaip grūdintas stiklas, pasiekiamas puikus vaizdas ir ilgaamžiškumas. Šią funkciją turi Ceratherm S200 dušo sistemų kolekcija.

„Ideal Standard“ yra vienas didžiausiu maišytuvų gamintojų Europoje. Šie produktai yra netik pagaminti tvariai, bet yra modernūs, funkcionalūs ir patikimi.

Ideal Standard dušo sistemų pasiūlymai

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert