NEMOKAMAS KOMFORTO PAKETAS „NAMAI“ -
PROFESIONALŲ PASLAUGOS SKLANDŽIOMS STATYBOMS

NEMOKAMAS KOMFORTO PAKETAS „NAMAI“ PROFESIONALŲ PASLAUGOS SKLANDŽIOMS STATYBOMS


Suteikite galimybę mums pažvelgti į Jūsų namo brėžinius, o mūsų projektuotojai Jums sudarys namo šildymo ir vėdinimo sistemos projektą, kurį sudaro katilinės, vėdinimo ir grindinio ar radiatorinio  šildymo schemos ir reikalavimai sistemai. Jei reikės, mūsų partneriai atvyks į Jūsų namą patikslinti ir įvertinti aplinkybių, kad projektas būtų tikslus.

Iki 150 m2 namui projektą pateiksime nemokamai be jokių įsipareigojimų, virš 150 m2 namui už papildomą kvadratinį metrą taikomas 3,63 Eur/m2 mokestis.

Pavyzdžiui, jei Jūsų namas 170 m2 ploto, projektas kainuos tik 72,60 Eur.

 

Apsaugokite savo išlaidas. Remdamiesi šildymo ir vėdinimo sistemos projektu, mūsų ekspertai padės pasirinkti reikiamą katilinės, vėdinimo sistemos ir grindinio šildymo įrangą bei sudarys tikslią medžiagų sąmatą, kuria vadovaudamiesi galėsite sklandžiai kontroliuoti montuotojų atliekamą darbų eigą bei išlaidas.

 

Jaukurai suteikia 5 metų garantiją savo rekomenduoto meistro darbams ir savo parduotoms medžiagoms. Katilams ir kitiems aktyviems prietaisams galioja gamintojo suteikta garantija ir terminai.

REGISTRUOKITĖS IR GAUKITE NEMOKAMĄ PAKETĄ

* - laukai privalomi

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert