Ariston Nimbus R32
Ariston Nimbus R32 net 5 metų garantija
Trys modeliai visiems poreikiams, šildymui, karštam vandeniui ir vėsinimui.
Net 5 metų garantija!
Visa šilumos siurblių serija yra visiškai atnaujinto šiuolaikinio itališko dizaino, pasižyminčio elegantiška apdaila ir aukščiausios klasės medžiagomis
Komplekte – valdiklis „Sensys NET HD“ su Wi-Fi, kuris gali būti integruotas į priekinę vidinio bloko plokštę arba tvirtinamas prie sienos
Dideliu šildymo ir vėsinimo našumu pasižymi visa šilumos siurblių serija. Jau atitinka geriausią A+++ energijos vartojimo efektyvumo klasę, COP – net iki 5,1

Trys SPLIT sistemos modeliai visiems poreikiams patenkinti


 Techninės specifikacijos


Puikus pasirinkimas tvariam rytojui

Naujieji „Ariston“ šilumos siurbliai „Nimbus NET R32“ – idealus pasirinkimas tiems, kas ieško nesenstančio sprendimo, užtikrinančio aukščiausios klasės našumą ir kuo mažesnį poveikį aplinkai.

A+++ ErP energijos vartojimo efektyvumo klasė - visi šios serijos modeliai priklauso geriausiai energijos vartojimo efektyvumo klasei.

Mažo VAP šaltnešis - naudojant šaltnešį R32 sumažėja gaminio poveikis aplinkai.

COP net iki 5,1 - Maksimalus našumas ir minimalios energijos sąnaudos.

Jūsų komforto centras

Kartu su šilumos siurbliu „Nimbus NET R32“ gausite valdiklį „Sensys NET HD“. Ši naujoviška sistemos sąsaja padės pasiekti išskirtinį komfortą, atitinkantį jūsų poreikius ir pageidavimus. Juk šilumos komfortas – labai subjektyvus dalykas.

Valdiklyje „Sensys Net HD“ su „BUS BridgeNet®“ protokolu rasite patogų valdymo centrą su pažangiomis funkcijomis, leidžiančiomis patiems susireguliuoti šildymo sistemą ir sutvarkyti „Nimbus NET R32“ nuostatas taip, kaip norisi jums.

Ariston Nimbus R32 pristatymas

Jaukurai TV3 laidoje 5 žvaigždučių būstas pristato naujausią rinkoje esantį šilumos siurblį ARISTON NIMBUS R32 NET. Išmanus ir jungiantis naujausias technologijas šilumos siurblys oras - vanduo jau Jaukurai salonuose už ypatingą kainą.

Atliekant kasmetinį aptarnavimą - net 5 metų garantija!

Ariston Nimbus R32 Compact

Idealu taupantiems erdvę.

Šis kompaktiškas SPLIT tipo Oras-Vanduo šilumos siurblys skirtas patalpų šildymui, grindų vėsinimui ir karšto vandens gamybai. Vidinis blokas yra pastatomas, su integruota 177 litrų karšto vandens talpa - tai sutaupo grindų ploto, kadangi blokas sunaudoja vos 60x60 cm vietos. Papildomai komplekte valdiklis „Sensys NET HD“, kuris gali būti integruotas į priekinę vidinio bloko plokštę arba tvirtinamas prie sienos.

Ariston Nimbus R32 Flex

Sprendimas pageidaujantiems atskiros kitokio tūrio buitinio karšto vandens talpyklos.

Šis SPLIT tipo Oras-Vanduo šilumos siurblys skirtas patalpų šildymui, grindų vėsinimui ir karšto vandens gamybai. Atskiras pakabinamas vidinis blokas ir atskirai pastatoma 190 litrų karšto vandens talpa. Papildomai komplekte - valdiklis „Sensys NET HD“, kuris gali būti integruotas į priekinę vidinio bloko plokštę arba tvirtinamas prie sienos.

Ariston Nimbus R32 Plus

Šildymo ir vėsinimo sprendimas su visiškai integruotu ant sienos kabinamu moduliu.

Gali veikti kartu su kitais šildymo įrenginiais ir sistemomis (pavyzdžiui, su karšto vandens gamybos šilumos siurbliu). Papildomai komplekte - valdiklis „Sensys NET HD“, kuris gali būti integruotas į priekinę vidinio bloko plokštę arba tvirtinamas prie sienos.

Šildymo kaštų skaičiuoklė

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert