Elektroninėje parduotuvėje www.jaukurai.lt atsiskaityti už prekes galima įvairiais būdais.

Išsirinkite sau patogiausią:

Paysera.lt elektroninės bankininkystės sistema
Naudodamiesi šia sistema Jūs greitai, patogiai, o svarbiausia saugiai atsiskaitysite už prekes iš savo banko sąskaitos. Naudojantis ja Jums nereikės patiems formuoti pavedimo, tai už jus padarys pati sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, taigi prekes gausite greičiau.
Grynaisiais, atsiimant prekes
Jums pageidaujant, atsiskaityti galėsite ir grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Atsiimant prekes iš salono, galėsite atsiskaityti ir banko kortele.  Prieš išsiunčiant siuntinį su Jumis susisieksime dėl užsakymo patvirtinimo.
Šis atsiskaitymo būdas galimas tik užsakant prekes, esančias sandėlyje.
Pirkti prekes išsimokėtinai
Mūsų elektroninėje parduotuvėje prekes galite pirkti ir išsimokėtinai. Finansuojanti bendrovė – UAB „Mokilizingas“. Finansuojama suma (prekės/paslaugos kaina atėmus avansą) nuo 50 Eur iki 6 000 Eur. Sutarties terminas gali būti nuo 6 iki 60 mėnesių. Jei Jūsų užsakymo suma yra didesnė - iki 10000 Eur, sudaryti pirkimo išsimokėtinai sutartį galima dviese.
Naujiena! UAB „Mokilizingas“ tarifas Moki10 - atsiskaitykite per 10 mėnesių be jokio pabrangimo. Pavyzdžiui įsigyjant prekių Moki10 tarifu už 1000 Eur, mokėsite dešimt mėnesių po 100 Eurų.

Pagal LR vartojimo kredito įstatymo pakeitimus, nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.
Thermo Air Aqua Project Expert