Jaukurai Aura Ondina
																				Jaukurai Aura Ondina
																				Jaukurai Aura Ondina
																				Jaukurai Aura Ondina
																				Jaukurai Aura Ondina
																				Jaukurai Aura Ondina
											Jaukurai Aura Ondina
																				Jaukurai Aura Ondina
																				Jaukurai Aura Ondina
																				Jaukurai Aura Ondina
																				Jaukurai Aura Ondina
																				Jaukurai Aura Ondina
									Jaukurai Aura Ondina

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje.
Pavaizduotos spalvos dėl skirtingų ekranų charakteristikų gali neatitikti tikrosios.

ŽALGIRIS
Nemokamas pristatymas

Akmens masės praustuvas Aura Ondina, 67x35 cm, baltas

Net 25 metų garantija
  • Prekė: Praustuvas
  • Serija: ONDINA
  • Medžiaga: Akmens masė
  • Prekės kodas: 730545
  • Gamintojo kodas: AUI-07
  • Gamintojas: AURA
310 €
GAMINTOJO KATALOGO KAINA (RRP): 408 €
Teirautis dėl pristatymo termino
Pristatymo terminai
Pristatymas iki namo - per 35-42 d.
Nemokamai užsakant nuo 250 €
Atsiėmimas salone - per 35-42 d.
Nemokamai užsakant nuo 10 €

Techninė informacija

Prekė Praustuvas
Serija ONDINA
Medžiaga Akmens masė
Spalva Balta blizgi
Montavimas Pastatomas ant baldo stalviršio
Matmenys, mm 670x350x140

25

metų garantija*

Marmoryl produkcijai, naudojamai ne viešajame sektoriuje, taikoma 25 metų garantija.

Aprašymas

Šis akmens mases praustuvas su blizgiu paviršiumi, gali būti pagamintas daugiau nei 150 skirtingų atspalvių iš universalios RAL spalvų paletės, MARMORYL® technologija leidžia derinti skirtingas spalvas vonios viduje ir išorėje.

  • Spalva RAL iš išorės: +20% balto praustuvo kainos
  • Spalva RAL iš vidaus ir išorės: +30% balto praustuvo kainos

AURA™ kolekcijos praustuvai pasižymi žaviu lengvumu ir nepaprasta dinamine pusiausvyra, kuri tuo pačiu metu išreiškia jėgą ir tvirtumą, harmoningai suderinantį su geometriniais ir architektūriniais akcentais, taip pabrėžiant šiuolaikinės estetikos apsimetinėjimą vonios kambario dizaine.

Didžioji dalis AURA™ dizaino kolekcijos smarkiai skiriasi nuo kitų gamintojų kolekcijų ir pasižymi absoliučiai unikaliu identitetu – vonių ir praustuvų dizainas buvo kuriamas iš dalies išlaikant visuotinai priimtas vonių ir praustuvų dizaino taisykles, iš dalies pristatant naujas ir iš dalies pabrėžiant nenugalimą subtiliai subalansuotos asimetrijos patrauklumą, kuris neabejotinai gali tapti dominuojančia padėtimi jūsų vonios kambario dizaine.

Iš AURA™ kolekcijos rasite tai, kas tinka bet kokiam šiuolaikiškam vonios kambariui, be to, mūsų profesionalūs darbuotojai gali sukurti unikalias vonias ar praustuvus pagal eskizą – vienoje kopijoje.

Apie Aura

Visos AURA™ laisvai pastatomos vonios ir praustuvai gaminami naudojant MARMORYL® liejimo technologiją, naudojant natūralų trupintą marmurą ir aukštos kokybės kompozitus.

MARMORYL® technologija, šiuo metu pažangiausia marmuro liejimo technologija, yra skirta gaminti produktus, kurie gyvuoja ištisus dešimtmečius. Ši technologija suteikia 25 metų garantiją visoms AURA™ laisvai stovinčioms vonioms, praustuvams ir individualiai suprojektuotiems gaminiams.

MARMORYL® technologija suteikia aukštą plastiškumą, o galimybė medžiagas apdoroti rankomis leidžia sukurti unikalius gaminius, įvairius individualius sprendimus atrenkant skirtingas formas, spalvas ir dydžius, kuriuos pasirenka klientas – tai yra galimybė sukurti unikalius dizainus, kurie yra suderinti pagal jūsų skonį su vonios kambario matmenimis bei baldais.

Jaukurai Aura Iside

PRIVALUMAI

Unikalus dizainas

Kad pasiektumėte norimą rezultatą, be esamų dizainų, naują vonios dizainą taip pat galite sukurti jūs arba Aura dizaineriai.

Pritaikomumas

Technologija leidžia mums pasiūlyti individualius sprendimus, susijusius su praustuvų ir vonių dizaino, dydžio ir spalvos modeliais.

Ergonomika

Vonių ir praustuvų dizainas kuriamas atsižvelgiant ne tik į išorinę estetiką, bet ir į funkcionalumą, naudojimo paprastumą ir patogumą.

Sensacijos

Vanduo vandenyje ilgiau išlaiko šilumą, taip pat ir vonios paviršius, todėl paviršius tampa šiltesnis ir malonesnis liesti. Medžiagos storis taip pat slopina užpildymo vonios garsą.

Higiena

Paviršiaus danga, naudojama MARMORYL® technologijoje, suteikia Aura gaminių paviršiui higieninių savybių, todėl paviršių lengviau prižiūrėti.

Praktiškumas

Aura gaminių montavimas yra paprastas ir greitas, be to, paviršiaus pažeidimus galima atitaisyti namuose iki taško, kur suremontuotas paviršius nesiskiria nuo originalios struktūros.

Thermo Air Aqua Project Expert