Akmens masės vonia Aura Adeona 1 balta, 171x78 cm, be persipylimo																				Akmens masės vonia Aura Adeona 1 balta, 171x78 cm, be persipylimo																				Akmens masės vonia Aura Adeona 1 balta, 171x78 cm, be persipylimo																				Akmens masės vonia Aura Adeona 1 balta, 171x78 cm, be persipylimo
											Akmens masės vonia Aura Adeona 1 balta, 171x78 cm, be persipylimo																				Akmens masės vonia Aura Adeona 1 balta, 171x78 cm, be persipylimo																				Akmens masės vonia Aura Adeona 1 balta, 171x78 cm, be persipylimo																				Akmens masės vonia Aura Adeona 1 balta, 171x78 cm, be persipylimo
									Akmens masės vonia Aura Adeona 1 balta, 171x78 cm, be persipylimo

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje.
Pavaizduotos spalvos dėl skirtingų ekranų charakteristikų gali neatitikti tikrosios.

ŽALGIRIS
Nemokamas pristatymas

Akmens masės vonia Aura Adeona 1 balta, 171x78 cm, be persipylimo

Net 25 metų garantija
  • Serija: ADEONA
  • Sifonas: Komplekte „Pop-up“ be persipylimo
  • Prekės kodas: 730489
  • Gamintojas: AURA
2347 €
GAMINTOJO KATALOGO KAINA (RRP): 3088 €
Teirautis dėl pristatymo termino
Pasirinkite
Pristatymo terminai
Pristatymas iki namo - per 35-42 d.
Nemokamai užsakant nuo 250 €
Atsiėmimas salone - per 35-42 d.
Nemokamai užsakant nuo 10 €

Techninė informacija

Prekė Vonia
Serija ADEONA
Medžiaga Akmens masė
Forma Ovali
Spalva Balta blizgi
Atrama (kojos) Komplekte
Sifonas Komplekte „Pop-up“ be persipylimo
Didžiausia vandens talpa, l 260
Matmenys, mm 1705x780x630

25

metų garantija*

Marmoryl produkcijai, naudojamai ne viešajame sektoriuje, taikoma 25 metų garantija.

Aura akmens masės vonios

Aprašymas

Laisvai pastatoma ovali vonia
Su paslėptomis kojytėmis
Pagaminta pagal Marmoryl® technologija
Net 25 metų garantija
Galima užsakyti įvairių spalvų
Nesudėtinga sumontuoti, patogi naudoti

Ši akmens masės vonia su blizgiu paviršiumi, gali būti pagaminta daugiau nei 150 skirtingų atspalvių iš universalios RAL spalvų paletės, MARMORYL® technologija leidžia derinti skirtingas spalvas vonios viduje ir išorėje.

  • Spalva RAL iš išorės: +25% baltos vonios kainos
  • Spalva RAL iš vidaus ir išorės: +30% baltos vonios kainos

Apie Aura

Visos AURA™ laisvai pastatomos vonios ir praustuvai gaminami naudojant MARMORYL® liejimo technologiją, naudojant natūralų trupintą marmurą ir aukštos kokybės kompozitus.

MARMORYL® technologija, šiuo metu pažangiausia marmuro liejimo technologija, yra skirta gaminti produktus, kurie gyvuoja ištisus dešimtmečius. Ši technologija suteikia 25 metų garantiją visoms AURA™ laisvai stovinčioms vonioms, praustuvams ir individualiai suprojektuotiems gaminiams.

MARMORYL® technologija suteikia aukštą plastiškumą, o galimybė medžiagas apdoroti rankomis leidžia sukurti unikalius gaminius, įvairius individualius sprendimus atrenkant skirtingas formas, spalvas ir dydžius, kuriuos pasirenka klientas – tai yra galimybė sukurti unikalius dizainus, kurie yra suderinti pagal jūsų skonį su vonios kambario matmenimis bei baldais.

Jaukurai Aura Selene

PRIVALUMAI

Unikalus dizainas

Kad pasiektumėte norimą rezultatą, be esamų dizainų, naują vonios dizainą taip pat galite sukurti jūs arba Aura dizaineriai.

Pritaikomumas

Technologija leidžia mums pasiūlyti individualius sprendimus, susijusius su praustuvų ir vonių dizaino, dydžio ir spalvos modeliais.

Ergonomika

Vonių ir praustuvų dizainas kuriamas atsižvelgiant ne tik į išorinę estetiką, bet ir į funkcionalumą, naudojimo paprastumą ir patogumą.

Sensacijos

Vanduo vandenyje ilgiau išlaiko šilumą, taip pat ir vonios paviršius, todėl paviršius tampa šiltesnis ir malonesnis liesti. Medžiagos storis taip pat slopina užpildymo vonios garsą.

Higiena

Paviršiaus danga, naudojama MARMORYL® technologijoje, suteikia Aura gaminių paviršiui higieninių savybių, todėl paviršių lengviau prižiūrėti.

Praktiškumas

Aura gaminių montavimas yra paprastas ir greitas, be to, paviršiaus pažeidimus galima atitaisyti namuose iki taško, kur suremontuotas paviršius nesiskiria nuo originalios struktūros.


Su persipylimu ar be jo?

Persipylimu vadiname angą vonios viršutinėje dalyje.

Jūsų naujoji Aura vonia gali būti tiek su persipylimu, tiek ir be jo - Jūs renkatės užsakymo metu.

Abiem atvejais komplekte yra sifonas, tik voniose su persipylimu papildomai naudojamamas iš išorės matomas chromuotas vamzdelis ir dangtelis, todėl vonių su persipylimu kaina skiriasi, lyginant su to paties modelio vonia be persipylimo.    

Thermo Air Aqua Project Expert