Elektroninis valdiklis Danfoss, ECL Comfort 110
									Elektroninis valdiklis Danfoss, ECL Comfort 110

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje.
Pavaizduotos spalvos dėl skirtingų ekranų charakteristikų gali neatitikti tikrosios.

JONINES
Nemokamas pristatymas

Elektroninis valdiklis Danfoss, ECL Comfort 110

  • Prekės kodas: 581312
  • Gamintojo kodas: 087B1721
  • Gamintojas: DANFOSS
  688 €
  GAMINTOJO KATALOGO KAINA (RRP): 859,74 €
  Pasirinkite
  Pristatymo terminai
  Pristatymas iki namo kurjeriu - iki birželio 26 d.
  Nemokamai užsakant nuo 250 €
  Atsiėmimas salone - iki birželio 27 d.
  Nemokamai užsakant nuo 10 €

  Techninė informacija

  Prekė Valdiklis

  Aprašymas

  ECL Comfort 110/230V komplektas EE su laikmačiu.

  Danfoss ECL Comfort

  ECL Comfort gaminių serija siūlo optimalų elektroninių valdiklių pasirinkimą šildymo ir buitinio karšto vandens sistemoms.

  Vos keli produktai ir nesuskaičiuojamos pritaikymo galimybės.

  Remiantis ankstesnių kartų valdiklių sėkme ir pranašumais, „Danfoss ECL Comfort“ 210, 296 ir 310 serijos valdikliai užtikrina komfortišką ir paprastą šildymo, vėsinimo ir buitinio karšto vandens sistemų valdymą.

  ECL Comfort komponentai

  ECL Comfort seriją sudaro ECL Comfort 110, 210, 296 ir 310 valdikliai. Kiekvienas jų pasižymi elegantišku ir laikui nepavaldžiu skandinavišku dizainu.

  Kuo skiriasi?

  • ECL Comfort 110“ skirtas paprastoms šildymo sistemoms, kurioms montuotojai ir naudotojai dažniausiai renkasi pagrindines funkcijas turinčius valdiklius.
  • ECL Comfort 210“ patrauklesnis naudotojams, kuriems reikia platesnio funkcijų pasirinkimo. Šioje serijoje gausu funkcijų, kurias galima pritaikyti komercinėse sistemose. Du valdymo kontūrai + termostato funkcija, optimizavimo funkcija, 3 taškų pavarų valdymas, Modbus ryšys mažesnėms SCADA sistemoms ir t. t.
  • ECL Comfort 296 turi tokias pat funkcijas kaip „ECL Comfort 210“ ir taip pat M-bus ir Eterneto jungtis. Be to, ECL 296 yra klientų pamėgto dydžio – 144 x 96 mm.
  • ECL Comfort 310 yra pažangus valdiklis su daugybe funkcijų, tokių kaip: Trys valdomi kontūrai + termostato funkcija, optimizavimo funkcija, 3 taškų pavarų valdymas, Modbus / M-bus / Eterneto ryšio jungtys ir t. t.

  „ECL Comfort 210 / 296 / 310“ programavimo raktų koncepcija užtikrina optimalų ir naudotojui patogų šių pažangių valdiklių naudojimą. „ECL Comfort“ asortimente taip pat yra du elegantiško dizaino nuotolinio valdymo pulteliai, kuriais galėsite keisti visus valdiklio parametrus.
  Ateitis slypi raktuose

  „ECL Comfort“ asortimentas ir pažangaus programavimo rakto taikymas ne tik atitinka jūsų keliamus reikalavimus, bet taip pat atsižvelgia ir į ateityje galinčius atsirasti poreikius. Raktai su naujais nustatymais padeda pritaikyti „ECL Comfort 210 / 296 / 310“ pagal naujus klientų poreikius. Keli pagrindiniai modeliai ir platus ECL programavimo raktų pasirinkimas leidžia greičiau ir patogiau apžvelgti unikalias programų galimybes, kuriomis pasižymi „ECL Comfort“ serija. Meniu pateikiamas keliomis kalbomis.

  Su pasirinktu programavimo raktu paprastai ir greitai nustatysite valdiklį ir pakeisite jo gamyklinius parametrus pagal savo sistemos poreikius.

  „ECL Comfort“ valdiklį galima suprogramuoti kiekvienai savaitės dienai. Pastatas bus šildomas pasirinktais komforto periodais. Be to, galite iš anksto suprogramuoti valdiklį atostogų laikotarpiui. Tai ne tik naudinga aplinkai, bet ir padeda taupyti pinigus.

  Thermo Air Aqua Project Expert