Garavimo filtrai Stadler Oskar drėkintuvams, 2vnt
									Garavimo filtrai Stadler Oskar drėkintuvams, 2vnt

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje.
Pavaizduotos spalvos dėl skirtingų ekranų charakteristikų gali neatitikti tikrosios.

Garavimo filtrai Stadler Oskar drėkintuvams, 2vnt

  • Prekės kodas: 509025
  • Gamintojo kodas: O-030
  • Gamintojas: STADLER FORM
  18 €
  Teirautis dėl pristatymo termino
  Pasirinkite
  Pristatymo terminai
  Pristatymas iki namo 6,99 € - per 45-52 d.
  Nemokamai užsakant nuo 250 €
  Atsiėmimas salone - per 45-52 d.
  Nemokamai užsakant nuo 10 €

  Techninė informacija

  Prekė Priedai

  Aprašymas

  Oskar filtrai nėra tik naudingas papildymas ar sunaudojami produktai. Tai labai svarbi prietaiso dalis, tiesiogiai veikianti jo efektyvumą. Būtent filtrai palaiko drėgmę ir sulaiko nešvarumų daleles. Filtrus sudaro 12 sluoksnių, jie yra pagaminti iš augalinių pluoštų ir yra įmirkyti antibakterine apsauga SILVADUR ™ ANTIMICROBIAL. Jo sudėtis apsaugo filtrus nuo bakterijų, pelėsio ir grybelio augimo. Filtrų keitimas yra labai paprastas. Tinka naudoti su bet kokiu vandeniu. Filtrai yra neatsiejama jūsų Oskar dalis, unikalus ir ekologiškas produktas, nekenksmingas žmonių sveikatai ir gamtai!

  OSKAR FILTRAI NELEIDŽIA SUSIDARYTI BALTOMS DĖMĖMS

  Nuo 1998 m. Stadler Form įmonė gamina klimato įrangą. Tai reiškia, kad bendrovės ekspertai nuolatos tyrinėja įvairius su oro kokybe susijusius šaltinius, kuria technologijas jos tobulinimui ir analizuoja rezultatus. Kadangi filtras tradiciniame drėkintuve yra vienas iš svarbiausių efektyvumo veiksnių, jam skiriamas ypatingas dėmesys. Šiandien Stadler Form siūlo novatorišką ir ekologišką produktą, saugų žmonių sveikatai ir gamtai.

  AUGALINIAI FILTRAI

  Filtrai Oskar šeimos drėkintuvams, yra pagaminti iš medienos pluošto ir drėgmę sugeriančios medžiagos. Todėl filtras neišskiria jokių cheminių priemaišų.

  PATOGU NAUDOTI IR KEISTI

  Oskar filtrai nepalieka baltos dangos, nesvarbu, koks vanduo naudojamas. Į drėkintuvą įpilkite vandentiekio vandens ir būkite ramūs dėl namo švaros. Filtrų keitimas yra labai paprastas. Norėdami tai padaryti, nuimkite viršutinę korpuso dalį, nuimkite naudotus filtrus ir įdėkite naujus. Nereikia nieko atsukti, išpilti vandens ir net išjungti prietaiso. Net vaikas gali tai padaryti - jei jūsų šeimoje yra smalsus vaikas, patikėkite jam šį atsakingą reikalą! Be to, nereikia galvoti, kurį filtrą pasirinkti Oskar, nes filtrai yra vienodi visiems Oskar šeimos modeliams. Norėdami išlaikyti maksimalų drėkinimo ir valymo efektyvumą, gamintojas rekomenduoja filtrus keisti vidutiniškai kartą per 3 mėnesius, atsižvelgiant į oro užterštumo laipsnį ir drėkintuvo naudojimo intensyvumą.

  Pirkėjų atsiliepimai

   

  Taip ir toliau

  Gintaras
   

  Viskas gerai, prekė tinkama.

  Vytenis
  Thermo Air Aqua Project Expert