Geriamojo vandens filtravimo sistema Infes, RO MO 5-50 190 l/para
									Geriamojo vandens filtravimo sistema Infes, RO MO 5-50 190 l/para

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje.
Pavaizduotos spalvos dėl skirtingų ekranų charakteristikų gali neatitikti tikrosios.

Geriamojo vandens filtravimo sistema Infes, RO MO 5-50 190 l/para

  • Prekė: Geriamojo vandens filtravimo sistema
  • Prekės kodas: 360016
  • Gamintojo kodas: RO 5-50
  • Gamintojas: INFES
236 €
GAMINTOJO KATALOGO KAINA (RRP): 262 €
Teirautis dėl pristatymo termino
Pasirinkite
Pristatymo terminai
Pristatymas iki namo 6,99 € - per 14-21 d.
Nemokamai užsakant nuo 250 €
Atsiėmimas salone - per 14-21 d.
Nemokamai užsakant nuo 10 €

Techninė informacija

Prekė Geriamojo vandens filtravimo sistema
Montavimas Po plautuve
Matmenys, mm Pagrindinis blokas: 350x150x450. Indas 10 litrų: Ø26 cm, aukštis 35 cm

Aprašymas

DOW Filmtec 50 GPD membrana – pasaulinis kokybės standartas
Korpusas – gaminamas iš maistui tinkamo polipropileno
Chemviron kokoso aktyvuotos anglies pluošto kasetė
ISO 9001:2008 – sertifikuota vadybos kokybės sistema
Pašalina iki 99,8% mineralų ir teršalų įskaitant ir bakterijas bei virusus.

Vandens filtravimo sistema RO MO 5-50

Šią sistemą mes Jums siūlome, nes išvalius vandenį nuo kalcio ir magnio jame padidės natrio kiekis, ko pasekoje gali jaustis kartumas.

Ši sistema ruošia aukščiausios kokybės geriamą vandenį. Geriamo vandens sistemos veikimas pagrįstas atvirkštinės osmosės principu.

Vandens apdorojimui yra naudojama angliniai filtrai ir ultrafiltravimui membrana, kurios akutės (pro kurias sunkiasi vanduo) gerokai mažesnės už virusus ir bakterijas.

Ši sistema taip pat šalina iš vandens sunkiuosius metalus, likusias druskas po įvadinių filtrų, nitratus ir nitritus, nuodingus organinius junginius ir t.t. Šios geriamo vandens sistemos efektyvumas 80 – 99,8%. Našumas, priklausomai nuo slėgio sistemoje, 190 litrų per parą. Siūlomi tokie RO sistemos pasirinkimo variantai: RO sistema MO5-50 (5 pakopų ir vandens kaupiklis).

Eksploatacinės sąnaudos

  • Mechaninio valymo kasetė 1 mikrono keisti kas 6-12 mėn
  • Mechaninio valymo kasetė 5 mikronų keisti kas 6-12 mėn
  • Anglinė kasetė keisti kas 6-12 mėn
  • Anglinio bloko kasetė keisti kas 6-12 mėn
  • Membrana keisti kas 3-5 metai
  • Mineralizacijos kasetė 6-12 mėn.

Atvirkštinio osmoso sistemos yra viena iš pažangiausių technologijų, kuri vandenį išvalo beveik nuo bet kokių gamtoje esančių priemaišų ir vandenį teršiančių medžiagų. Atvirkštinio osmoso sistemos (arba atbulinio osmoso sistemos) – tai plačiai naudojamas filtravimo metodas, kurio metu vanduo yra praleidžiamas per specialias membranas su ypatingai mažomis poromis. Būtent šios atvirkštinio osmoso sistemose esančios membranos ir padeda atskirtį vandens molekules nuo įvairių teršalų ir priemaišų.

Atvirkštinio osmoso sistemos - itin kompleksiškas, lankstus ir praktiškas vandens filtravimo sprendimas, nes vienu metu galima atlikti įvairių medžiagų filtravimą.

Atvirkštinio osmoso sistemos dažniausiai naudojamos, kai vandenį reikia išvalyti nuo: geležies, mangano, magnio, chloro, kalcio, nitratų ir nitritų, naftos produktų, aromatinių angliavandenių, radioaktyvių ir sunkiųjų elementų bei kitų medžiagų ir įvairių bakterijų.

Atvirkštinio osmoso sistemos iš principo yra skirtos aukščiausios kokybės vandens ruošimui, toks vanduo yra tinkamas naudoti tiek pramonės, tiek ir buities reikmėms. Atvirkštinio osmoso sistemos plačiai naudojamos įvairiose pramonės šakose nuo farmacijos, medicinos bei maisto pramonės iki energetikos, chemijos, naftos ir kitų sričių pramonės.

Atvirkštinio osmoso sistemose vanduo juda iš mažos koncentracijos srities, per filtravimo membraną, į didelės koncentracijos sritį. Atvirkštinės osmozės metu, vandens judėjimą sukelia dvi jėgos: osmosinis slėgis (atsiradęs dėl skirtingų vandens koncentracijų) ir išorės slėgis. Naudojant išorės slėgį, pakeičiama organinių junginių ir molekulių judėjimo kryptis, todėl tai ir vadinama atvirkštine osmoze.

Atvirkštinio osmoso sistemose svarbiausią vaidmenį atlieka specialios vandens filtravimo membranos. Atvirkštinio osmoso sistemos filtravimo membrana sukurta taip, kad praleistų vandenį ir sulaikytų vandenyje ištirpusius cheminius elementus, priemaišas ir kitus įvairius teršalus. Vandens filtravimo membranos vienos poros dydis tesiekia vos 0,0001 mikrono. Atvirkštinio osmoso sistemos gali pašalinti iki 98% vandenyje ištirpusių įvairių medžiagų ir cheminių elementų.

Thermo Air Aqua Project Expert