Jaukurai SonOff  4CH R3
									Jaukurai SonOff  4CH R3

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje.
Pavaizduotos spalvos dėl skirtingų ekranų charakteristikų gali neatitikti tikrosios.

Išmanusis 4 kanalų Wi-Fi jungiklis Sonoff, 4CH R3

  • Nuotolinis valdymas: Wi-Fi
  • Kanalų skaičius: 4
  • Maksimali srovė: 10 A (1kanal.)
  • Prekės kodas: 223009
  • Gamintojo kodas: M0802010003
  • Gamintojas: SonOff
38,91 €
Teirautis dėl pristatymo termino
Pasirinkite
Pristatymo terminai
Pristatymas į namus 6,99 € - nuo 7 d.
Nemokamai užsakant nuo 250 €
Atsiėmimas salone - nuo 7 d.
Nemokamai užsakant nuo 10 €

Techninė informacija

Prekė Išmanusis jungiklis
Nuotolinis valdymas Wi-Fi
Spalva Balta
Aukštis, mm 34
Ilgis, mm 145
Plotis, mm 90
Galia, W 2200W (1 kan.)
Įtampa, V 100~240V AC(50/60Hz)
Kanalų skaičius 4
Maksimali srovė 10 A (1kanal.)
„Self-Locking“ režimas (galimybė įjungti vieną kanalą automatiškai išjungiant kitus) Taip

Aprašymas

Sonoff 4CH R3

SONOFF 4CH R3 - tai 4 kanalų išmanusis jungiklis, su kuriuo galite automatizuoti savo namus ir kartu arba atskirai valdyti 4 norimus elektros prietaisus „EWeLink“ programėle arba balsu su „Amazon Alexa“ arba „Google Assistant“.

Nustatykite norimus laikmačius, pasirinkdami atgalinį, tvarkaraščio ar pasikartojantį laikmatį. Kurkite įvairius scenarijus, grupuokite prietaisus įjungdami / išjungdami kelis įrenginius savo namuose vienu prisilietimu arba nustatytu bei scenarijaus atvejo laiku.

Susiekite savo „EWeLink“ aplikaciją su IFTTT programėle ir praplėskite galimybes scenarijų kūrimui. Wi-Fi valdymą bendrinkite neribotam vartotojų skaičiui.

Prietaisas leidžia susikonfigūruoti LAN valdymą be debesų serverio, kaip Home Assistant, openHAB, ioBroker ir t.t. Nauja 4CHR3 ir 4CHPROR3 versija, palyginti su 4CHPR2 ir 4CHPROR2, skiriasi tuo, kad savaiminio užrakto, blokavimo ir impulsinio įjungimo režimai gali būti nustatomi eWeLink aplikacijoje, o ne fiziškai pačiame jungiklyje, todėl reikalingų nustatymų konfigūravimas tampa kur kas lengvesnis. Savaiminio užrakto režimas suteikia galimybę individualiai valdyti 4 kanalus, t.y. 4 prijungtus įrenginius. Blokavimo režimas leidžia vienu metu įjungti tik vieną kanalą, kai tuo tarpu 3 likusieji yra automatiškai išjungiami. Impulsinio įjungimo režimas leidžia įrenginį įjungti užlaikant mygtuką 0,5 - 3600 sek.

Skirtumą tarp Sonoff 4CHR3 ir Sonoff 4CHPROR3 apibrėžia tai, kad tik 4CHPROR3 gali būti papildomai valdomas radio dažnio pulteliu ir tik šios versijos maitinimo įtampa yra 100-240V AC arba nuo 9-23V DC, o pačios rėlės (4vnt), esančios prietaise, gali būti maitinamos bet kokia įtampa arba naudojamos kaip jungikliai.

Thermo Air Aqua Project Expert