Oro drėkintuvas Stadler Form Anton, baltas

  • Prekė: Oro drėkintuvas
  • Spalva: Balta
  • Drėkinamas plotas: 25 m² / 63 m³
  • Prekės kodas: 509010
  • Gamintojo kodas: A-001
  • Gamintojas: STADLER FORM
											Oro drėkintuvas Stadler Form Anton, baltas																				Oro drėkintuvas Stadler Form Anton, baltas
											Oro drėkintuvas Stadler Form Anton, baltas																				Oro drėkintuvas Stadler Form Anton, baltas
									Oro drėkintuvas Stadler Form Anton, baltas

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje

Spalva
101,97 €
Pristatymas į namus (nemokamai užsakant nuo 200 Eur)
Per 18-25 d. 4,99 €
Atsiėmimas salone (saugiai, be kontakto, nemokamai nuo 10 Eur)
Per 18-25 d. nemokamai

Ši prekė yra užsakomoji. Pristatymo terminas 18-25 d.

Dalinkis

Techninė informacija

Prekė Oro drėkintuvas
Serija Anton
Paskirtis Patalpų oro drėkinimui
Medžiaga Plastikas / Cinkas
Spalva Balta
Aukštis, mm 262
Ilgis, mm 184
Plotis, mm 184
Galia, W 12
Triukšmo lygis, dB 28.5-30
Didžiausia vandens talpa, l 2.5
Su filtravimo sistema Taip
Drėkinamas plotas 25 m² / 63 m³

Aprašymas

Šis puikiai besidarbuojantis mažylis vardu “Anton”. Nors jis toks nedidukas, kad vos pastebimas, tačiau jam nieko nereiškia drėkinti orą patalpose iki 25 m2 (63 m3). Šis ultragarsinis drėkintuvas pagamintas iš itin atsparių medžiagų, tad jis padės pasiekti tobulą atmosferą kambaryje paskleisdamas jūsų mėsgtamus aromatus. Jei pageidaujate, kad neliktų jokių žymių net naudojant didelės mineralizacijos vandenį, galite rinktis drėkintuvą su “Anticalc” kasete. “Silver Cube” technologija užtikrina, kad oras būtų drėkinamas higieniškai. Paprasto valdymo mygtukai įmontuoti apačioje. Dar viena eleganitiška detalė – LED vandens lygio indikatorius, užsidegantis raudonai, kai talpa ištuštėja.

Anton

Anton yra unikalus ultragarsinis drėkintuvas, turintis aromatinimo funkciją. Jo unikalumas slypi aromatizavimo technologijoje: dėl specialios patvarios membranos aromatinį aliejų galima įpilti tiesiai į baką su vandeniu, o ne į atskirą skyrių, kaip dauguma drėkintuvų. Taigi, naudojant prietaisą, kvapnus vanduo išgaruoja. Antonas gali sukurti tinkamą atmosferą bet kokiai progai!

Jaukurai Stadler Anton

Šis drėkintuvas, aprūpintas jonizuoto sidabro kubo baktericidine kasete, padaro kambario orą ne tik optimaliai drėgną, bet ir užtikrina išgarinto vandens švarą. Tai pasiekiama tiesiogiai liečiant kasetę su vandeniu, kuris paskirsto sidabro jonus, žinomus dėl savo antibakterinio poveikio. Dėl to, net jei nenaudojate drėkintuvo kasdien, jame esantis vanduo išlieką šviežias ir dezinfekuotas.

Patogų gyvenimą kartu su Antonu taip pat palengvina jo kompaktiškumas, kurio dėka jūs galite lengvai rasti jam vietą savo namo interjere. Neabejotinas Antono pranašumas yra tai, kad jis neapsunkins jūsų gyvenimo: jį naudoti pagal paskirtį yra labai paprasta. Dėl mechaninio valdymo nereikės sukti galvos ir eikvosite laiko skaitant įprastas instrukcijas. Optimalus vandens rezervuaro dydis yra 2,5 l, o trūkstant vandens prietaisas automatiškai išsijungs. Be to, Antonas netrikdys jūsų miego naktį, nakčiai yra specialus režimas, kai naudojamas mėlynas apšvietimas.

Thermo Air Aqua Project Expert