Oro drėkintuvas Stadler Form, Oskar, baltas																				Oro drėkintuvas Stadler Form, Oskar, baltas
											Oro drėkintuvas Stadler Form, Oskar, baltas																				Oro drėkintuvas Stadler Form, Oskar, baltas
									Oro drėkintuvas Stadler Form, Oskar, baltas

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje.
Pavaizduotos spalvos dėl skirtingų ekranų charakteristikų gali neatitikti tikrosios.

Oro drėkintuvas Stadler Form, Oskar, baltas

 • Prekė: Oro drėkintuvas
 • Serija: Oskar
 • Spalva: Balta
 • Drėkinamas plotas: 50 m² / 125 m³
 • Prekės kodas: 509005
 • Gamintojo kodas: O-020
 • Gamintojas: STADLER FORM
159 €
Teirautis dėl pristatymo termino
Modelis
Spalva
Pristatymo terminai
Pristatymas iki namo 6,99 € - per 45-52 d.
Nemokamai užsakant nuo 250 €
Atsiėmimas salone - per 45-52 d.
Nemokamai užsakant nuo 10 €

Techninė informacija

Prekė Oro drėkintuvas
Serija Oskar
Paskirtis Patalpų oro drėkinimui
Medžiaga Plastikas / Cinkas
Spalva Balta
Aukštis, mm 290
Ilgis, mm 246
Plotis, mm 246
Galia, W 6-18
Garso lygis, dB 26-39
Didžiausia vandens talpa, l 3.5
Su filtravimo sistema Taip
Filtro klasė Ekologiškas celiuliozės filtras ir Baktericidinis filtras Silver Cube™
Drėkinamas plotas 50 m² / 125 m³

Aprašymas

Automatinis išjungimas
Automatinis režimas
Naktinis režimas
Aromatizavimo galimybė

Jei norite optimalios drėgmės kambariuose, bet siekiate suvartoti kuo mažiau elektros, jums reikalingas “Oskar”. Šis galingas taupukas sukuria idealią aplinką patalpose, nes jame sumontuotas hidrostatas padeda tinksliai nustatyti drėgmės lygį. Tuščios talpos atveju suveikianti automatinio išsijungimo funkcija – unikali tokios klasės prietaisuose ir dar labiau padeda taupyti energiją. Beveik neskleidžiantis garso ir nematomas kai miegate “Oskar” – puikus kambariokas, nes naktinis režimas suteikia galimybę pritemdyti LED apšvietimą. Priminimo funkcija neleis pamiršti, kada pakeisti filtrą. O kad jūsų gerovė būtų be jokių priekaištų, su “Oskar” taip pat galėsite skleisti savo mėgstamiausius kvapus.

KODĖL DRĖKINTI ORĄ?

Tūkstančius metų žmonės gyveno be dirbtinio drėkinimo. Be centrinio šildymo, šildytuvų, oro kondicionierių. Dabar mes turime galimybę visus metus palaikyti patogią temperatūrą (kol kas tik namuose). Pagrindinė šio jaukumo pusė yra išsausintas oras. Šildymo sezono metu oras netenka drėgmės dėl šildytuvų ir baterijų, o „aušinant“ - dėl oro kondicionierių. Jie tiesiogine prasme išspaudžia orą - tai yra jų darbo principo pagrindas. Todėl atostogos drėkintuvui paprastai būna nedidelės - ne sezono metu.

Dažniausias ir apčiuopiamas sauso oro poveikis:

 • gleivinės kenčia nuo sausumo: nepatogu kvėpuoti namuose;
 • padidėja ligų rizika: priešingai, nei yra paplitusi nuomonė, virusai teikia pirmenybę sausam orui, jiems tampa daug lengviau įveikti apsaugines kūno funkcijas, ypač vaikų;
 • prastas miegas ir mažas darbingumas: norint mėgautis kokybišku ir patogiu miegu, optimalus drėgmės lygis yra ne mažiau svarbus nei temperatūra. Taip pat drėgmė ir temperatūra turi įtakos gebėjimui susikaupti bei bendram tonui;
 • dulkės: oro sudrėkinimas nepakeičia jo valymo, tačiau sausame ore dulkės ir alergenai ilgą laiką sklando ore, o drėgnas oras verčia dulkes daug greičiau sustingti;
 • Baldai, medinės grindys ir paveikslai blogėja: grindys ir baldai gali įtrūkti dėl sauso oro, interjero daiktai tampa trapesni. Esant normaliai drėgmei, medinių daiktų deformacijos rizika žymiai sumažėja;
 • Muzikos instrumentai kenčia: juose taip pat gali atsirasti įtrūkimų.

KOKIE YRA TRADICINIO DRĖKINTUVO PRIVALUMAI?

Yra kelios drėkinimo technologijos, išsamiau apie jas galite rasti Sveiko oro pasaulio vadove. Tačiau labiausiai universali šiandien yra tradicinė technologija. Tinkamai įdiegus, jis atspindi geriausią eksploatacinių savybių balansą, kurio pakanka daugumai namų ūkių, ir sunaudojamą mažai energijos. Be to, tradiciniai drėkintuvai, skirtingai nei galingiausi ultragarsiniai, nepalieka baltos dangos, jie yra tylūs, lengvai naudojami ir patikimi. Filtrų buvimas taip pat suteikia oro valymą nuo didelių teršalų.

Efektyviai įdiegta technologija

„Oskar“ šeima yra tradicinis drėkintuvo tipas, tai reiškia, kad jie yra pagrįsti natūralia vandens savybe išgaruoti. Todėl dažnai kyla klausimas, kuo skiriasi toks drėkintuvas ir, pavyzdžiui, paprastas bakas su vandeniu, ar šlapi rankšluosčiai ant baterijos. Net neatsižvelgiant į estetinę šio klausimo pusę, taip pat į tai, kiek laiko reikia nuolat kabinti rankšluosčius ir antisanitarines sąlygas, pagrindinis skirtumas yra produktyvumas ir efektyvumas.

Drėkintuve natūralų išgaravimo procesą pagreitina ventiliatorius ir teisinga konstrukcija. Taigi, kiek drėkintuvas skirsis nuo baseino su vandeniu, tiesiogiai priklauso nuo ventiliatoriaus galios, konstrukcijos kokybės ir kitų technologinių ypatybių. „Oskar“ serijoje visi šie komponentai leidžia pasiekti maksimaliai veiksmingų tradicinio drėkintuvo, pasižymintį mažomis energijos sąnaudomis: 200 ml / val., Esant 10–15 W („Oskar“ little).

Optimalus visų pagrindinių parametrų balansas

Be unikalios našumo ir energijos sąnaudų pusiausvyros, „Oskar“ serijoje atsižvelgiama į visus svarbiausius nuolatinio drėkintuvo reikalavimus. Jis gali veikti , ypač mažu greičiu, turi naktinį režimą su sumažintu foniniu apšvietimu, o vandenį galima įpilti tiesiai darbo metu. Tuo pačiu metu, kaip ir visi tradiciniai drėkintuvai, „Oskar“ yra visiškai saugus, nes nešildo vandens. Geriausias pasirinkimas miegamųjų ir vaikų kambariuose.

Higiena

Sausas oras, praeinantis per prietaisą ir prisotintas drėgmės, įveikia vandenyje mirkytus filtrus. Todėl ypatingas dėmesys skiriamas filtrų kokybei. „Oskar“ serijos filtrai yra antibakteriniai, lėtina mikroorganizmų dauginimosi procesą. O tai padaryti yra labai svarbu, nes bakterijos vandenyje jaučiasi puikiai. Naujos kartos „Stadler Form“ filtrai iš augalinių ir tekstilės pluoštų, kurie yra ne tik ekologiški, bet ir efektyvesni - padidino pralaidumą. Maždaug kartą per sezoną reikia pakeisti filtrus. Kada keisti taps aiškus, kai pamatysite filtrus po ilgesnio naudojimo: galų gale jie valo orą, todėl spalva tampa kitokia. Pakeitus juos, jūsų drėkintuvas tampa tarsi naujas!

Efektyvesnei kovai su mikroorganizmais kartu su filtrais „Oskar“ serija turi specialią „Ionic Silver Cube“ kasetę.

Higieninį drėkinimą palengvina nuimamos viršutinės grotelės, kurių dėka galite išvalyti ne tik vandens baką, bet ir ventiliatoriaus mentes. Tai labai lengva padaryti naudojant mūsų trumpą vaizdo įrašo instrukciją.

Patogus naudojimas

Kad sveiko oro priežiūra būtų nuolatinė, ji turi būti patogi. Todėl „Oskar“ serija suteikia viską patogiam naudojimui. Galite reguliuoti oro srautą arba nustatyti norimą drėgmės procentą, po kurio prietaisas išjungiamas dėl integruoto higrostato. Tuo pačiu metu mes rekomenduojame vis tiek naudoti papildomą higrometrą, nes įmontuotas matuoja drėgmės lygį drėkinimo epicentre. O tolimame kambario gale oro drėgmė paprastai būna mažesnio laipsnio. Vandens papildymą galima atlikti prietaiso veikimo metu, o jo lygį galima kontroliuoti per specialią patikrinimo angą. Kai vanduo baigiasi, prietaisas savaime išsijungia, o užpylus - taip pat įsijungia pats. Be to, siekiant palengvinti techninę priežiūrą, „Oskar“ serijos prietaisai yra aprūpinti laikmačiu, kuris jums greitai primins pakeisti filtrą (išskyrus „Oskar little“).

Thermo Air Aqua Project Expert