Jaukurai Danfoss TP5001RF+RX1-S
									Jaukurai Danfoss TP5001RF+RX1-S

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje.
Pavaizduotos spalvos dėl skirtingų ekranų charakteristikų gali neatitikti tikrosios.

Programuojamas patalpos termostatas Danfoss, TP5001RF+RX1-S belaidis

  • Prekės kodas: 581515
  • Gamintojo kodas: 087N7936
  • Gamintojas: DANFOSS
  180 €
  GAMINTOJO KATALOGO KAINA (RRP): 225,16 €
  Pristatymo terminai
  Pristatymas iki namo kurjeriu 6,99 € - iki liepos 19 d.
  Nemokamai užsakant nuo 250 €
  Atsiėmimas salone - iki liepos 22 d.
  Nemokamai užsakant nuo 10 €

  Techninė informacija

  Prekė Patalpos termostatas
  Maitinimas 2 x AA šarminės baterijos termostatui + 230V imtuvui

  Aprašymas

  Danfoss TP5001RF+RX1-S

  Tai belaidis programuojamas TP5001, On/Off moduliuojantis valdymas, grafiko tipas: 5/2 dienos, 24 val., elementai termostatui + 230V AC imtuvui


  Prietaisas TP5001 - tai mikroprocesorinis programuojamas kambario temperatūros reguliatorius, pasižymintis daugeliu modernių funkcijų.

  Šios serijos modeliai gali būti laidiniai ir belaidžiai, maitinami iš baterijų. Visi šios serijos modeliai naudoja pažangų PI algoritmą, kuris užtikrina labai tikslų temperatūros reguliavimą, leidžia sumažinti energijos nuostolius ir užtikrina komfortą esant bet kokiai apkrovai.   

  Prietaise TP5001 yra gamykloje nustatytas realaus laiko laikrodis. Data ir laikas nustatomi gamykloje pagal atitinkamą laiko zoną, todėl nereikia nustatinėti laiko montavimo vietoje arba keisti laiko nustatymą pavasarį bei rudenį. Laikrodis maitinamas iš atskiros ličio jonų baterijos, kurios pakanka visam gaminio tarnavimo laikui.Taip pat gali būti naudojamas kalendorinis laikrodis, kurio funkciją, jei pageidauja užsakovas, gali įjungti montuotojai. Jei šio laikrodžio funkcija įjungta, galimi įvairūs valdymo funkcijų pasirinkimo variantai, pavyzdžiui, galima nustatyti garsinius ir vizualinius įspėjamuosius signalus, proporcingą šildymo sumažinimą prieš katilo remontą, reikiamų funkcijų nustatymą iš naujo.

  TP5001 – tai 5/2 savaitės dienų programuojamas temperatūros reguliatorius. Jis leidžia nustatyti dvi programas (A/B programavimas) kiekvieną iš programų galima priskirti bet kuriai savaitės dienai. Tai leidžia programas geriau pritaikyti prie vartotojo gyvenimo. Skirtingai nuo ankstesnių modelių, TP5001 prietaisą galima nustatyti 2, 4 arba 6 įvykiams per dieną, o jei reikia, kad nuolat reguliuotų temperatūrą. Tai leidžia temperatūros reguliavimą geriau priderinti prie vartotojo gyvenimo būdo.

  Thermo Air Aqua Project Expert