Jaukurai Fernox ploviklis
									Jaukurai Fernox ploviklis

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje.
Pavaizduotos spalvos dėl skirtingų ekranų charakteristikų gali neatitikti tikrosios.

% oho! pasiūlymas

Šildymo sistemos ploviklis FERNOX, Cleaner F3 (skystas), 500ml

Aukštos kokybės šildymo sistemos ploviklis.
  • Prekės kodas: 579005
  • Gamintojo kodas: 57762
  • Gamintojas: Fernox
  40 €
  GAMINTOJO KATALOGO KAINA (RRP): 47 €
  Pasirinkite
  Pristatymo terminai
  Pristatymas iki namo kurjeriu 6,99 € - iki liepos 26 d.
  Nemokamai užsakant nuo 250 €
  Atsiėmimas salone - iki liepos 29 d.
  Nemokamai užsakant nuo 10 €

  Techninė informacija

  Prekė Ploviklis šildymo sistemai
  Paskirtis Šildymo sistemos plovimui
  Tūris, l 0,5

  Aprašymas

  Atnaujintas produktas: dabar 1 but. ploviklio užtenka išplauti 130 l tūrio šildymo sistemą!

   

  • Universalus visų tipų ir amžiaus šildymo sistemų plovimo skystis
  • Pašalina dumblą, geležies oksidus, kalkes ir kitokius teršalus
  • 1 but. ploviklio užtenka išplauti 130 l tūrio sistemą
  • Tinka visiems metalams ir plastikams
  • Neutralaus pH, nepavojingas žmogui ir aplinkai
  • Talpa: 500 ml

   

   

  Produkto aprašymas

  "Cleaner F3" yra efektyvus centrinio šildymo sistemų ploviklis, kurio pagalba iš įvairios būklės sistemų pašalinamos nuosėdos, kalkės, purvas. Ploviklis padeda atstatyti šildymo sistemos darbo efektyvumą ir tokiu būdu sumažina šildymo kaštus. Taip pat išplauna katilų šilumokaičius bei pašalina skleidžiamą triukšmą. Ploviklis taip pat tinka naujų šildymo sistemų išplovimui prieš eksploatacijos pradžią – pašalina fliusų likučius, tepalus (naujų radiatorių ir plieninių vamzdžių vidus gamykliškai yra padengtas spec. alyvomis) ir kitokias naujose sistemose pasitaikančias gamybines liekanas.

  Senas ir ypač nešvarias (daug rūdžių, nuovirų) šildymo sistemas rekomenduojama plauti tik naudojant specialią plovimo įrangą - plovimo mašiną ir magnetinį filtrą. Jeigu sistema ypač nešvari, rekomenduojama naudoti ploviklį "Powerflushing Cleaner F5" arba didinti ploviklio "Cleaner F3" koncentraciją iki 0,8 - 1 proc. Kai kuriais atvejais gali būti reikalingas papildomas šildymo katilo praplovimas arba šilumokaičio nukalkinimas. 

   

  Techninininė charakteristika

  Spalva: tamsaus gintaro. Kvapas: silpnai juntamas. Pavidalas: skystis. Koncentruoto produkto pH 6.4 Paruošto naudoti 0,5 % tirpalo pH 6.5 – 7.7. Specifinis tankis 1.17 (20°C).

   

  Dozavimas

  500 ml ploviklio "Cleaner F3" koncentrato užtenka išplauti 130 litrų tūrio šildymo sistemą. Jeigu sistema ypač užteršta, rekomenduojama didinti tirpalo koncentraciją.

   

  Naudojimo būdas  

  Išjunkite katilą ir iš sistemos išleiskite visą vandenį. Labai gerai išskalaukite sistemą švariu vandeniu, kad pasišalintų bet kokie laisvai plaukiojantys teršalai. Skalavimo metu visus motorizuotus ir termostatinius vožtuvus nustatykite taip, kad jokia sistemos atkarpa nebūtų uždaryta.

   Baigę skalauti užpildykite sistemą šariu vandentiekio vandeniu ir supilkite reikiamą kiekį ploviklio "Cleaner F3". Tai galima atlikti per radiatorių, kolektorių, nuorintoją, katilo atvamzdį ir pan. arba per kitą papildymui tinkamą vietą.

  Ploviklis "Cleaner F3" yra neutralaus pH. Tai reiškia, kad ploviklį reikia palikti cirkuliuoti veikiančioje sistemoje 7 - 14 dienų, per kurias jis "atmirko" sukietėjusias nuosėdas.

  Praėjus rekomenduojamam plovimo laikui, išleiskite ploviklį iš sistemos ir išskalaukite sistemą mažiausiai 3 kartus (kol vanduo bus visiškai švarus). Labai svarbu skalauti priešingomis kryptimis, kad pasišalintų sukietėjusios nuosėdos ir teršalų gabalai. Rekomenduojama atskirai išskalauti kiekvieną radiatorių.

  Išplautą sistemą užpildykite švariu vandentiekio vandeniu, į kurį įterpkite reikiamą kiekį korozijos inhibitoriaus "Protector F1". Priemonė "Protector F1" metalų paviršiuje suformuoja plėvelę, kuri juos apsaugo nuo korozijos, neleidžia susidaryti kietosioms kalkių apnašoms and vidinių vamzdžių/prietaisų paviršių bei palaiko pastovią sistemos vandens pH reikšmę.

   

  Atsargumo priemonės 

  Priemonė yra nepavojinga sveikatai, bet naudoti atsakingai. Nemaišyti su kitomis cheminėmis priemonėmis, išskyrus nurodytus Fernox produktus. Saugoti nuo vaikų.

   

  Thermo Air Aqua Project Expert