Jaukurai Isover kevalai
									Jaukurai Isover kevalai

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje.
Pavaizduotos spalvos dėl skirtingų ekranų charakteristikų gali neatitikti tikrosios.

Išpardavimas
-20%

Stiklo vatos kevalas su lipnia užlaida ISOVER, 76/30 (1.2 m)

  • Diametras: 76
  • Ilgis, m: 1,20
  • Izoliacijos storis, mm: 30
  • Prekės kodas: 902088
  • Gamintojo kodas: 79243
  • Gamintojas: ISOVER
11,30 € 14,15 €
9,42 €/m
Diametras
Pristatymo terminai
Pristatymas iki namo kurjeriu 6,99 € - iki liepos 30 d.
Nemokamai užsakant nuo 250 €
Atsiėmimas salone - iki liepos 31 d.
Nemokamai užsakant nuo 10 €

Techninė informacija

Prekė Vamzdžių izoliacija
Paskirtis Šildymo, vėsinimo, vandentiekio vamzdynų izoliacija
Diametras 76
Ilgis, m 1,20
Izoliacijos storis, mm 30
Šilumos laidumo koeficientas (λ) 0.036 W/mK prie 50°C

Aprašymas

 

 

Formuoti mineralinės vatos gaminiai vamzdynų izoliacijai. Efektyvi ir tvirta izoliacinė medžiaga. CLIMPIPE Section Alu2 kevalai yra su armuota aliuminio folijos danga ir lipnia užlaida išilginėje jungtyje. Kevalai lengvai pjaustomi, nesunku formuoti alkūnes. Neorganinis, neturintis koroziją sukeliančių priedų, atsparus puvimui gaminys.
Gaminama pagal standartą EN 14303, ženklinama CE ženklu. Saugos ir sveikatos reikalavimų atitiktį patvirtinantys dokumentai: EUCEB sertifikatas ir ženklinimas.

 

Paskirtis

Šildymo, karšto, nuotekų ir pramonės vamzdynų, apvalių ortakių šilumos, garso izoliacijai,  šalto vandens vamzdynų izoliacijai nuo kondensato, stovinčio šalto vandens vamzdynų apsaugai nuo užšalimo (apsaugos laikas priklauso nuo aplinkos sąlygų, vamzdyno skersmens, vandens temperatūros ir kt. Rekomenduojama naudoti kartu su šildymo kabeliais).  Naudojant kevalus lauke ar sudėtingomis sąlygomis, būtina naudoti apsaugines paviršiaus dangas.

Montavimas

Kevalai tvirtinami metalinėmis arba plaskinėmis juostomis arba 0.9mm storio cinkuota viela, ne mažiau kaip dviejose vietose per kevalo ilgį, arba vyniojant vielą spiraliniu būdu. Tvirtinimo būdas priklauso nuo izoliuojamų vamzdynų temperatūrų. Kai izoliuoto vamzdyno skersmuo ne didesnis kaip 150mm ir izoliuojamo paviršiaus t<+1000C kevalus galima tvirtinti lipnia užlaida (papildomas tvirtinimas aukščiau nurodytais būdais rekomenduojamas). Izoliuojant minimali aplinkos/izoliacijos temperatūra +10°C, kad būtų užtikrintas klijų sukibimas. Izoliuojant šalto vandens vamzdynus nuo kondensato, būtina kruopščiai sandarinti ir išilgines, ir skersines siūles lipnia, ne siauresne kaip 50mm pločio aliuminio folijos juostele. Gamintojas (tiekėjas) gali pateikti išsamias montavimo instrukcijas.

Pakuotė

Pakuojama į kartonines dėžes, plastiko paketus.

Sandėliavimas ir darbas

Transportuojama ir laikoma dengtose mašinose ar patalpose, vengiant tiesioginio vandens patekimo. Sandėliuojant lauke būtina apsaugoti nuo lietaus ir kitų atmosferinių kritulių. Dirbant su vata laikytis ant paketų nurodytų instrukcijų arba vadovautis atskirai gamintojo pateiktomis naudojimo instrukcijomis.

 

Pirkėjų atsiliepimai

 

Graitas pristatymas

Rimantas
 

Ačiū, prekės kokybiškos, gautos laiku.

Arūnas
Thermo Air Aqua Project Expert