Jaukurai Biochemlit valiklis
									Jaukurai Biochemlit valiklis

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje.
Pavaizduotos spalvos dėl skirtingų ekranų charakteristikų gali neatitikti tikrosios.

ŽALGIRIS

Vamzdžių valiklis BIOCHEMLIT EKONOMIS, verdančios granulės

Valiklis vamzdžiams ir kanalizacijai
  • Prekė: Valymo priemonė
  • Tūris, l: 0,5
  • Prekės kodas: 540132
  • Gamintojo kodas: 000005
  • Gamintojas: Biochemlit
5 €
Teirautis dėl pristatymo termino
Pristatymo terminai
Pristatymas iki namo 6,99 € - per 7 d.
Nemokamai užsakant nuo 250 €
Atsiėmimas salone 1,99 € - per 7 d.
Nemokamai užsakant nuo 10 €

Techninė informacija

Prekė Valymo priemonė
Tūris, l 0,5

Aprašymas

Saugus, efektyvus valiklis, kuris tirpdo riebalus, plaukus ir kitus nešvarumus nuo kurių paprastai kišasi vamzdžiai. Tinka plastikiniams vamzdžiams valyti.Draudžiama naudoti su rūgštimis ar rūgštiniais valikliais. Nepilti ant aliuminių, chromuotų, šarmams neatsparių, spalvotų metalų paviršių ar detalių. Poveikis per 1 minutę! Naudojant pagal instrukciją.

DĖMESIO : stipriai nudegina. Būtina mūvėti gumines ar lateksines pirštines ir naudoti akių bei veido apsaugos priemones. Verdančiam vandeniui reaguojant su šiomis granulėmis, LABAI KUNKULIUOJA ir gali aptaškyti, dėl to pilant granules į sifoną, veidą laikyti kuo toliau. Jei pateko į akis ar kitur ant kūno, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Nelaimingo atsitikimo atveju, pasijutus blogai ar prarijus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šio produkto etiketę. Sudėtyje yra natrio hidroksido. Buteliuką laikyti sandariai uždarytą, sausoje vietoje.

NAUDOJIMAS : į kriauklės ar vonios vandens nubėgimo angą įpilkite kelias stiklines VERDANČIO VANDENS ir iš karto įberkite 1-2 kamštelius granulių. Nedideliu kiekiu verdančio vandens nuplaukite likusias ant grotelių granules. Po kelių minučių atsukite čiaupą ir praplaukite didesniu kiekiu vandens. Jeigu reikia, pakartokite. Išvėdinkite patalpas.

 

Thermo Air Aqua Project Expert