Vandens minkštinimo įrenginys Infes, Riversoft 4 Peanut

-20%

Sutaupykite namų ūkio išlaidoms naudodami minkštą vandenį

  • Prekė: Vandens filtras
  • Minkštinto vandens kiekis: Iki 210 l/val.
  • Prekės kodas: 360020
  • Gamintojo kodas: RIVERSOFT4
  • Gamintojas: INFES
											Jaukurai Infes Riversoft 4
																				Jaukurai Infes Riversoft 4
																				Jaukurai Infes Riversoft 4
											Jaukurai Infes Riversoft 4
																				Jaukurai Infes Riversoft 4
																				Jaukurai Infes Riversoft 4
									Jaukurai Infes Riversoft 4

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje

Pasirinkite
499 €
624 €
Pristatymas į namus (nemokamai užsakant nuo 50 Eur)
Per 14-21 d. nemokamai
Atsiėmimas salone (saugiai, be kontakto, be papildomų mokesčių)
Per 14-21 d. nemokamai

Ši prekė yra užsakomoji. Pristatymo terminas 14-21 d.

Dalinkis

Techninė informacija

Prekė Vandens filtras
Katijonito užpildo kiekis 4 l
Sunaudojamas druskos kiekis 0.42 kg vienai regeneracijai
Sunaudojamo vandens kiekis 26 l vienai regeneracijai
Minkštinto vandens kiekis Iki 210 l/val.
Katijonito resursas 21 °F/m3
Matmenys, mm 435x178x357

Aprašymas

Našumas iki 0.21 m3/h
Itin kokybiško Resinex užpildo (katijonito) talpa - 4 litrai
Druskos talpa 6 kg
Kokybiškas valdymo vožtuvas

Riversoft 4 vandens minkštinimo filtras šalina vandenyje esančias kalkes (mažina kalcio ir magnio jonų koncentraciją) Vandens minkštinimo filtras regeneracijai (prasiplovimui) naudoja vandenį ir tabletinę druską (NaCl). Vandens minkštinimo procesas pagrįstas jonų kaitos principu.

Riversoft 4 vandens minkštinimo filtras regeneruojasi automatiškai, nes turi savaiminio prasiplovimo funkciją.

Šio minkštinimo filtro regeneracija (prasiplovimas) tiesiogiai priklauso nuo suvartoto vandens kiekio. Vandens minkštinimo filtras Riversoft 4 regeneracijos procesą atlieka automatiškai, pagal individualiai Jūsų poreikiams nustatytą 7-ių ciklų, didelio efektyvumo regeneracijos programą.

Riversoft 4 vandens minkštinimo filtras komplektuojamas atsižvelgiant į Jūsų vandens suvartojimo kiekį, esamą vandens kokybės situaciją ir į Jūsų individualius poreikius, kokias vandens savybes norima pagerinti.

Riversoft 4 vandens minkštinimo filtro valdymo vožtuvo pagrindinis pranašumas – jame nėra besitrinančių ir dirbančių vandenyje detalių. Minkštinimo filtro vožtuvams dirbant, velenėlis nuspaudžia arba atleidžia vožtuvų disko vėliavėles ir taip uždaro ar atidaro kanalus vandeniui pratekėti. Pasitaikantys vandenyje teršalai, taip pat ir smėlis, praeina pro kanalus neužstrigdami ir nepažeisdami kanalų sandarinimo. Riversoft 4 vandens minkštinimo filtras yra vienas iš efektyviausių būdų kieto (kalkėto) vandens savybių gerinimui.

Vandens minkštinimo filtras Riversoft 4 yra draugiškas aplinkai, visos filtre esančios medžiagos yra nekenksmingos žmogui ir išorinei aplinkai. Vandens minkštinimo filtras Riversoft 4 komplektuojamas atsižvelgiant į Jūsų vandens suvartojimo kiekį, esamą vandens kokybės situaciją ir į Jūsų individualius poreikius, kokias vandens savybes norima pagerinti. Vandens minkštinimo filtras Riversoft 4 itin lanksčiai pritaikomas buitinio ir pramoninio vandens ruošimui.

Kodėl reikia minkštinti vandenį

Vandens kietumas/minkštumas ypač aktualus buityje. Kalbant apie kalkėto vandens žalą – jį kaitinant kietieji elementai kristalizuojasi, formuoja kalkakmenį ant kaitinimo elementų ir talpos paviršių. Tai gadina prietaisus ir trumpina jų tarnavimo laiką. Kietas vanduo nėra malonus maudytis ir erzina tvarkantis buitį. O minkštame vandenyje natūralus muilas gausiai putoja, oda ir plaukai reaguoja itin teigiamai. Netgi namų ruošoje naudojantys minkštą vandenį pastebi teigiamą įtaką – greitesnis ir švaresnis rezultatas, mažiau buitinės chemijos, efektyvesnės ekologiškos priemonės. Taigi, minkštas vanduo buityje yra geriau nei kietas. Minkštinimo filtras paruošia kokybišką minkštą vandenį buičiai – skalbti, gaminti maistą, asmens higienai, namų ruošai.

Kieto vandens žala
Kieto vandens žala

Kieto vandens žala vamzdynams

Kalkių apnašos ant kaitinimo elementų mažina vandens šildymo proceso efektyvumą. Palyginimui, 1 mm storio kalkių nuosėdų sluoksnis ant šilumokaičio paviršiaus sumažina jo efektyvumą net apie 10%. Todėl manoma, kad kiekvienas buities įrenginys dėl kieto vandens energijos kaštus padidina vidutiniškai apie 20%.

Thermo Air Aqua Project Expert