Vandens minkštinimo įrenginys Infes, Riversoft 8 Peanut

-20%

Sutaupykite namų ūkio išlaidoms naudodami minkštą vandenį

  • Prekė: Vandens filtras
  • Serija: RIVERSOFT
  • Minkštinto vandens kiekis: Iki 400 l/val.
  • Prekės kodas: 360019
  • Gamintojo kodas: RIVERSOFT8
  • Gamintojas: INFES
											Jaukurai Infes Riversoft 8
																				Jaukurai Infes Riversoft 8
																				Jaukurai Infes Riversoft 8
											Jaukurai Infes Riversoft 8
																				Jaukurai Infes Riversoft 8
																				Jaukurai Infes Riversoft 8
									Jaukurai Infes Riversoft 8

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje

Pasirinkite
599 €
749 €

Techninė informacija

Prekė Vandens filtras
Serija RIVERSOFT
Katijonito užpildo kiekis 8 l
Sunaudojamas druskos kiekis 0.96 kg vienai regeneracijai
Sunaudojamo vandens kiekis 47 l vienai regeneracijai
Minkštinto vandens kiekis Iki 400 l/val.
Katijonito resursas 48,1 °F/m3
Matmenys, mm 680x310x435

Aprašymas

Našumas iki 0.4 m3/h
Itin kokybiško Resinex užpildo (katijonito) talpa - 8 litrai
Druskos talpa 25 kg
Kokybiškas valdymo vožtuvas

Riversoft 8 vandens minkštinimo filtras šalina vandenyje esančias kalkes (mažina kalcio ir magnio jonų koncentraciją) Vandens minkštinimo filtras regeneracijai (prasiplovimui) naudoja vandenį ir tabletinę druską (NaCl). Vandens minkštinimo procesas pagrįstas jonų kaitos principu.

Riversoft 8 vandens minkštinimo filtras regeneruojasi automatiškai, nes turi savaiminio prasiplovimo funkciją.

Vandens minkštinimo filtras Riversoft 8 regeneracijos procesą atlieka automatiškai, pagal individualiai Jūsų poreikiams nustatytą 7-ių ciklų, didelio efektyvumo regeneracijos programą. Šio minkštinimo filtro regeneracija (prasiplovimas) tiesiogiai priklauso nuo suvartoto vandens kiekio.

Riversoft 8 vandens minkštinimo filtras komplektuojamas atsižvelgiant į Jūsų vandens suvartojimo kiekį, esamą vandens kokybės situaciją ir į Jūsų individualius poreikius, kokias vandens savybes norima pagerinti. Riversoft 8 vandens minkštinimo filtras yra draugiškas aplinkai, visos filtre esančios medžiagos yra nekenksmingos žmogui ir išorinei aplinkai.

Riversoft 8 vandens minkštinimo filtro valdymo vožtuvo pagrindinis pranašumas – jame nėra besitrinančių ir dirbančių vandenyje detalių. Minkštinimo filtro vožtuvams dirbant, velenėlis nuspaudžia arba atleidžia vožtuvų disko vėliavėles ir taip uždaro ar atidaro kanalus vandeniui pratekėti. Pasitaikantys vandenyje teršalai, taip pat ir smėlis, praeina pro kanalus neužstrigdami ir nepažeisdami kanalų sandarinimo. Riversoft 8 vandens minkštinimo filtras yra vienas iš efektyviausių būdų kieto (kalkėto) vandens savybių gerinimui. Vandens minkštinimo filtras Riversoft 8 padeda ženkliai sumažinti kalkėtumą arba jo išvengti visai. Šis automatinis vandens minkštinimo filtras Riversoft 8 itin lanksčiai pritaikomas buitinio ir pramoninio vandens ruošimui.

Kodėl reikia minkštinti vandenį

Vandens kietumas/minkštumas ypač aktualus buityje. Kalbant apie kalkėto vandens žalą – jį kaitinant kietieji elementai kristalizuojasi, formuoja kalkakmenį ant kaitinimo elementų ir talpos paviršių. Tai gadina prietaisus ir trumpina jų tarnavimo laiką. Kietas vanduo nėra malonus maudytis ir erzina tvarkantis buitį. O minkštame vandenyje natūralus muilas gausiai putoja, oda ir plaukai reaguoja itin teigiamai. Netgi namų ruošoje naudojantys minkštą vandenį pastebi teigiamą įtaką – greitesnis ir švaresnis rezultatas, mažiau buitinės chemijos, efektyvesnės ekologiškos priemonės. Taigi, minkštas vanduo buityje yra geriau nei kietas. Minkštinimo filtras paruošia kokybišką minkštą vandenį buičiai – skalbti, gaminti maistą, asmens higienai, namų ruošai.

Kieto vandens žala
Kieto vandens žala

Kieto vandens žala vamzdynams

Kalkių apnašos ant kaitinimo elementų mažina vandens šildymo proceso efektyvumą. Palyginimui, 1 mm storio kalkių nuosėdų sluoksnis ant šilumokaičio paviršiaus sumažina jo efektyvumą net apie 10%. Todėl manoma, kad kiekvienas buities įrenginys dėl kieto vandens energijos kaštus padidina vidutiniškai apie 20%.

Thermo Air Aqua Project Expert