Vandens šildytuvas DRAŽICE OKC 125L NTR greitaeigis

 • Prekės kodas: 711003
 • Gamintojas: DRAŽICE
											Vandens šildytuvas DRAŽICE OKC 125L NTR greitaeigis
									Vandens šildytuvas DRAŽICE OKC 125L NTR greitaeigis

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje

396 €
Ši kaina galioja
užsakant internetu

Techninė informacija

Prekė Vandens šildytuvas
Tipas Kombinuotas
Tūris, l 125
Aukštis, mm 1046
Korpuso diametras, mm 524
Montavimas Vertikalus
Izoliacijos storis, mm 42-60
Maks. slėgis, bar 1
Šildymo laikas šildant nuo katilo, min 14
Teno galia, W 24000
Gamintojas DRAŽICE

Aprašymas

 

Netiesioginio šildymo vandens šildytuvų naudojimo privalumai

 • Labai greitai paruošiamas šiltas buitinis vanduo (ŠBV).
 • Tiksli ŠBV temperatūros kontrolė.
 • Lengvai instaliuojami ir prijungiami prie termofikacinio vandens šaltinio.
 • Tipams su dviem šilumokaičiais galima naudoti du termofikacinio vandens šaltinius, o juos sujungus - gauti didesnį šilumokaičio paviršių.
 • Galimybė įrengti ŠBV cirkuliaciją.
 • Galimybė papildomai į apatinę ir vidurinę šildytuvo dalį įtaisyti elektrinį šildymo elementą (kaitintuvą).
 • Galimybė į apatinį flanšą įmontuoti papildomą šilumokaitį.

Šildytuvų konstrukcija leidžia

 • Pasirinkti ruošiamo vandens temperatūrą nuo 7 iki 77°C.
 • Vizualiai kontroliuoti vandens temperatūrą.
 • Išvengti vandens perkaitimo.
 • Apsaugoti šildytuvus nuo užšalimo.
 • Signalizuoti apie vandens šildymą.
 • Garantuoti labai mažus šilumos nuostolius.
 • Prijungti kelis šilto vandens naudojimo taškus (šildytuvai yra slėginiai).
 • Vandens šildymui naudoti elektros energiją palankesniu naktiniu tarifu.

Apie produktą

Iš vidaus Dražice šildytuvo talpykla yra pagaminta iš specialios plieninės skardos, kuri nuo korozijos apsaugota 850 °C temperatūroje išdegintu EMALIU. Pritaikius naujas technines žinias bei moderniausias technologijas pasiektas aukštas techninis šildytuvų lygis. Kadangi techniniai sprendimai gerai apgalvoti, o naudojamos kokybiškos medžiagos, šildytuvai labai retai genda ir ilgai tarnauja. Šildytuvuose įrengti reguliavimo ir apsaugos elementai, kurie akivaizdžiai gerina eksploatavimo saugumą ir ekonomiškumą.
Magnio anodas – papildoma apsauga nuo korozijos – taip pat pailgina rezervuaro tarnavimo laiką.
Elektrinis šildymo elementas (elektrinis tenas) yra ne panardintas į vandenį, bet sausas įstatytas į plieninę talpą, kuri privirinta prie plieninės jungties dangčio. Kadangi šildytuvo talpykla ir jungties dangtis pagaminti iš vienos rūšies medžiagos(plieno), dėl to neatsiranda galvaninių porų ir elektrocheminė erozija. Būtent tai ir yra didžiausias privalumas, jei lyginsime su šildytuvais, kurie gaminami su panardintais šildymo elementais. Jie dažniausiai būna iš kitokio metalo (vario, nerūdijančio plieno), todėl juose kyla elektrocheminė korozija. Ši keraminių elementų sistema taip pat tinka kietam bei užterštam vandeniui ir akivaizdžiai pailgina talpyklos tarnavimo laiką. Per valymo angas galima patekti į talpyklos vidų ir išvalyti nuosėdas bei kalkes. Šiluminė izoliacija, kurios storis 42 – 60 mm (sudėtyje nėra freono), garantuoja mažus šilumos nuostolius.
Vertikaliai kabinamus vandens šildytuvus galima įrengti tiesiai virš vonios. Vandens temperatūra nustatoma termostatu, kuris įtaisytas šildytuvo išorėje. Tai dar labiau pagerina gaminio savybes. Magnio anodas – papildoma apsauga nuo korozijos – taip pat pailgina rezervuaro eksploatavimo laiką.

Paskirtis

Šildytuvai daugiausiai skirti naudoti buityje, visuomeniniuose socialiniuose statiniuose, biuruose, pensionuose, parduotuvėse bei ten, kur minimaliomis sąnaudomis reikia ruošti šiltą buitinį vandenį. 20l talpos vandens šildytuvai vandenį sušildo per labai trumpą laiką, todėl ypač patogu juos įrengti ten, kur šaltą vandenį reikia ruošti dažnai ir trumpais laiko intervalais. Pavyzdžiui, vasarnamiai, nedideli namai, virtuvės ir pan. Kombinuotuose ir netiesioginio šildymo šildytuvuose visą talpyklos tūrį galima pašildyti šildymo vandeniu iš kito šilumos šaltinio (pavyzdžiui, iš centrinio šildymo katilo) per šilumokaičius, taip sutaupoma elektros energija. Dažniausiai netiesioginio šildymo šildytuvai naudojami kartu su kitu vandens šildymo šaltiniu (dujų katilu, saulės sistema, šilumos siurbliu). Dėl savo didelio galingumo, jie garantuoja pakankamą šilto buitinio vandens kiekį dideliems vartotojams, pavyzdžiui, prekybos centrams, restoranams ir panašiai. Esant dideliam šilto buitinio vandens poreikiui, jie dažniausiai veikia panašiai kaip pratekantis šildytuvas.


Thermo Air Aqua Project Expert