Vidinis kondicionieriaus blokas Samsung FJM, Better, 2.0/2.2 kW

Išpardavimas -37%

Ypač efektyvus sieninis vidins kondicionieriaus blokas, komplektavimui su išoriniu bloku

  • Prekė: Vidinis blokas
  • Paskirtis: Komplektavimui su išoriniu bloku
  • Nominali galia, kW: 2.0/2.2
  • Prekės kodas: 795045
  • Gamintojo kodas: AR07KSPDBWKNEU
  • Gamintojas: SAMSUNG
											Jaukurai Samsung Free Joint Multi (FJM)
																				Jaukurai Samsung Free Joint Multi (FJM)
																				Jaukurai Samsung Free Joint Multi (FJM)
											Jaukurai Samsung Free Joint Multi (FJM)
																				Jaukurai Samsung Free Joint Multi (FJM)
																				Jaukurai Samsung Free Joint Multi (FJM)
									Jaukurai Samsung Free Joint Multi (FJM)

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje

Modelis
Galia
232 €
369 €
Pristatymas į namus
Per 7 d.d. nemokamai
Atsiėmimas parduotuvėje
1-3 d.d. nemokamai

Prekių likučiai fizinėse parduotuvėse Dalinkis

Techninė informacija

Prekė Vidinis blokas
Paskirtis Komplektavimui su išoriniu bloku
Nominali galia, kW 2.0/2.2
Serija TRIANGLE BETTER
„Smart Wi-Fi“ Yra
„Virus Doctor“ Yra
Tipas Sieninis
Energetinio efektyvumo klasė A++/A++
Indikacijos tipas LED indikacija
Maitinimas Φ 1, # 2, 220-240 V, 50 Hz
Išorinis blokas komplekte Ne
Matmenys, mm 826 x 261 x 261
Šaltnešis R410A

2

metų garantija*

Jaukurai Samsung Free Joint Multi (FJM)

Aprašymas

Skirtas atskirai komplektuoti su išoriniu bloku
Unikali trikampio forma
Vėsina greičiau, toliau ir plačiau
Veikia sumaniai. Taupo energiją
Taupykite energiją net būdami vieni
Pašalina virusus
Stabilus ilgalaikis našumas
Paprasta išardyti ir valyti
Lengva trikčių diagnostika
Užtikrinkite puikų sumontavimą
Išmanus ir patogus
Valdykite jį iš bet kurios vietos
Jaukurai Samsung Free Joint Multi (FJM)

Samsung Free Joint Multi (FJM)

„Samsung“ Free Joint Multi yra sistema, skirta atskirai komplektuoti išorinį bloką su keliais vidiniais blokais.

„Samsung“ Free Joint Multi sisteminis oro kondicionierius yra energetiškai efektyvus ir patikimas būdas susikurti nepakartojamą komfortą Jūsų namuose. Prie vieno išorinio bloko, priklausomai nuo modelio, galima prijungti iki penkių vidinių blokų. Taip Jūs galite nustatyti skirtingas temperatūras skirtinguose kambariuose. Be to tai puikiai tinka gyvenamiesiems namams ar nedideliems pastatams - sistema neužima daug vietos.

Samsung Free Joint Multi (FJM) išorinius blokus rinkitės ČIA.

Vėsina greičiau, toliau ir plačiau

„Samsung“ oro kondicionierius sukurtas užtikrinti nepriekaištingą efektyvumą. Unikali trikampio formos konstrukcija turi platesnę įleidimo angą, todėl įsiurbiama daugiau oro. Didesnis plotis ir pagerintas išleidimo angos kampas, papildomos V formos mentės ir didesnis ventiliatorius taip pat užtikrina greitesnį oro vėsinimą, jo išmetimą toliau ir plačiau. Todėl gaisus, vėsus oras pasiekia kiekvieną jūsų namų kambarį.

*Išbandyta naudojant AR09HSFSBWK modelį. Palyginta su įprastu „Samsung“ modeliu AQV09TWS..

Jaukurai Samsung Triangle Vėsina Greitai Ir Patogiai

Vėsina greitai ir patogiai

„Samsung“ oro kondicionierius pradeda vėsinti orą greitai naudodamas savo galingą „Fast Cool“ režimą, todėl oras jus pasiekia greitai. Tuomet jis automatiškai pakeičia režimą į „Comfort Cool“, kad būtų palaikoma pageidaujama temperatūra. Todėl jums nebus šalta ir nereikės rankiniu būdu keisti nustatymų ar įjungti ir išjungti oro kondicionierių.

Veikia sumaniai. Taupo energiją

„Samsung“ oro kondicionierius pasižymi energiją taupančiu skaitmeniniu inverteriu su EER 10.1. Jis gali palaikyti pageidaujamą temperatūrą dažnai neišsijungdamas ir neįsijungdamas, todėl jis suvartoja mažiau energijos. Skaitmeninis inverteris leidžia jums patogiai jaustis ilgą laiko tarpą suvartodamas mažiausią elektros energijos kiekį.*

*Išbandyta naudojant AR09HSSDAWK/EU modelį. Palyginta su įprastu „Samsung“ modeliu AQ09TSB.

Jaukurai Samsung Triangle Taupo Energiją
Jaukurai Samsung Triangle Taupykite Energiją Net Būdami Vieni

Taupykite energiją net būdami vieni

„Samsung“ oro kondicionieriaus vieno naudotojo režimas naudoja mažiau kompresoriaus galios sumažindamas energijos sąnaudas*, tačiau užtikrindamas vėsinimą ir patogią aplinką. Todėl galite jį naudoti net ir būdami vieni, net ir karštą dieną, nesijaudindami dėl elektros sąskaitos.

*Išbandyta naudojant AR09FSSSCWK/SA modelį. Pagrįsta energijos sąnaudomis įprastu režimu, palyginus su vieno naudotojo režimu.

Pašalina virusus

„Virus Doctor“ ir „Easy Filter“ pašalina dulkes, pavojingus ore tvyrančius teršalus ir alergenus, taip pat bakterijas ir virusus, įskaitant gripo virusą A ir koronavirusą* – pirmiausia naudojamas filtras, tuomet „Virus Doctor“. Todėl oras, kuriuo kvėpuojate, išlieka švarus ir sveikas.

*Išbandyta Kitasato aplinkos mokslų centro (angl. „Kitasato Environmental Science Center“) (Japonija) ir Yonsei universiteto (Korėja) / Korėjos laboratorijoje (FITI / KEMTI) ir Japonijos laboratorijoje (ITEA). Efektyviai veikia 4 virusus, įskaitant H1N1 atmainą ir tam tikras bakterijas. Duomenys gauti esant tam tikros bandymų sąlygoms ir gali skirtis nuo aplinkos veiksnių.

Jaukurai Samsung Triangle Pašalina Virusus
Jaukurai Samsung Triangle Stabilus Ilgalaikis Našumas

Stabilus ilgalaikis našumas

„Samsung“ oro kondicionierius veikia net ir daugiausiai energijos reikalaujančiose aplinkose. „Triple Protector Plus“ technologija apsaugo, kad kompresorius ir valdiklis nebūtų per daug apkrauti elektros viršįtampių ir elektros srovės svyravimų, nenaudodamas atskiro įtampos stabilizavimo įrenginio. Jis taip pat pasižymi antikorozine danga, apsaugančia kondensatorių nuo korozijos ir korpusą nuo rūdžių. O didelis jo kondensatorius ir optimizuotas šaltnešio srautas reiškia, kad jis gali veikti ypač aukštoje temperatūroje (iki 58°C)*.

*Išbandyta naudojant AR09HPSDDWK/SG modelį. Palyginta su įprastu „Samsung“ modeliu AR09HPSDFAP/RC.

Paprasta išardyti ir valyti

Priešingai nei įprasti filtrai, kuriuos paprastai sunku pasiekti, „Samsung“ oro kondicionieriaus „Easy Filter“ filtras yra išorėje, ant prietaiso viršaus. Todėl jį galima lengvai išimti, išvalyti ir įdėti atgal, neatidarius dangčio ar stipriai netraukiant. O jo antibakterinė danga filtruoja dulkes, pavojingus oro tvyrančius teršalus ir alergenus.*

*Išbandyta Korėjos laboratorijoje (FITI / KEMTI) ir Japonijos laboratorijoje (ITEA) Duomenys gauti esant tam tikros bandymų sąlygoms ir gali skirtis nuo aplinkos veiksnių.

Jaukurai Samsung Triangle Paprasta Valyti
Jaukurai Samsung Triangle Lengva Trikčių Diasgnostika

Lengva trikčių diagnostika

„Samsung“ oro kondicionierius pasižymi „Smart Check“ – automatine klaidų stebėjimo sistema. Ji aptinka ir nustato problemas ankstyvame etape ir pateikia greitų ir lengvų trikčių pašalinimo sprendimų, naudodama išmaniojo telefono programėlę.* Ji taupo jūsų laiką, kurio reiktų vadovui surasti, ir padeda išengti nereikalingų inžinierių iškvietimo išlaidų ir nepatogumų**, o galbūt net ir didelių remonto sąskaitų.

*Galima naudoti „iPhone“ ir „Android“ įrenginiuose.

**Ši funkcija veikai tik tam tikru klaidos režimu ir nėra tinkama periodiniams techninio aptarnavimo patikrinimams atlikti.

Užtikrinkite puikų sumontavimą

„Smart Installation“ yra automatinė diagnostikos funkcija, užtikrinanti, kad jūsų techninio aptarnavimo inžinierius tinkamai sumontuotų jūsų „Samsung“ oro kondicionierių. Ji automatiškai ieško montavimo klaidų,kurios naudojantis oro kondicionieriumi gali sukelti problemų, įskaitant blogą ryšį su lauko įrenginiu, bet kokias oro vamzdžio vientisumo ir prasto šaltnešio srauto problemas.

Jaukurai samsung Triangle Valdykite Iš Bet Kur

Išmanus ir patogus

Naudodami „Samsung“ oro kondicionierių, galite būti tikri, kad jis tinkamai sumontuotas, bei mėgautis patogiu nuotolinio valdymo pultu ir trikčių diagnostika. „Smart Installation“ patikrina, ar nėra problemų, kad galėtumėte būti tikri, jog prietaisas tinkamai sumontuotas. Naudojant programėlę išmaniajame telefone, „Smart Wi-Fi“ leidžia jums stebėti ir keisti energijos suvartojimo nustatymus bet kurioje vietoje, o „Smart Check“ leidžia jums nustatyti klaidas ir nedelsiant pateikti techninio aptarnavimo užklausą.

Valdykite jį iš bet kurios vietos

Naudojant programėlę* išmaniajame telefone, „Smart Wi-Fi“ funkcija leidžia jums nuotoliniu būdu valdyti „Samsung“ oro kondicionieriaus funkcijas ir numatyti jo veikimą. Bet kurioje vietoje, kur yra belaidžio ryšio tinklas, galite akimirksniu jį įjungti ir išjungti, pasirinkti veikimo režimą ir temperatūrą. Arba galite numatyti paleidimą ir sustabdymą bei valdyti kitas funkcijas.

*Galima naudoti „iPhone“ ir „Android“ įrenginiuose. * Pasirinktinė funkcija

 

Thermo Air Aqua Project Expert