Vonios maišytuvas Rubineta Prince, P-12/C STAR su dušo komplektu																				Vonios maišytuvas Rubineta Prince, P-12/C STAR su dušo komplektu
											Vonios maišytuvas Rubineta Prince, P-12/C STAR su dušo komplektu																				Vonios maišytuvas Rubineta Prince, P-12/C STAR su dušo komplektu
									Vonios maišytuvas Rubineta Prince, P-12/C STAR su dušo komplektu

* Nuotraukose matomi priedai nebūtinai yra prekės komplektacijoje.
Pavaizduotos spalvos dėl skirtingų ekranų charakteristikų gali neatitikti tikrosios.

Vonios maišytuvas Rubineta Prince, P-12/C STAR su dušo komplektu

  • Prekės kodas: 328121
  • Gamintojo kodas: P2CK01
  • Gamintojas: RUBINETA
  107 €
  Pasirinkite
  Pristatymo terminai
  Pristatymas iki namo kurjeriu 6,99 € - iki liepos 19 d.
  Nemokamai užsakant nuo 250 €
  Atsiėmimas salone - iki liepos 22 d.
  Nemokamai užsakant nuo 10 €

  Techninė informacija

  Prekė Vonios maišytuvas
  Serija PRINCE
  Spalva Chromas
  Montavimas Virštinkinis
  Dušo komplektas Yra

  Aprašymas

  Rubineta PRINCE – tai klasikinis visiems pažįstamas dizainas, kuris visada išliks aktualus. Pardavimų čempionas ir dešimtmečių patikrintas patikimumas!

  RubiBrass – specialios sudėties žalvario lydinys. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu.

  SolidChrom – ilgaamžė ir patvari aukščiausios klasės chromo danga. Ši trinčiai atspari padidinto storio chromo danga ne tik džiugins jus metų metus, bet ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

  Maišytuve naudojamas aeratorius Rubineta Spider – specialios mikrotechnologijos mažina triukšmo lygį, formuoja tobulą vandens srautą, taupo vandenį.

  Keramikinė kasetė RubiSTANDARD. Patikima ir tarnaus ilgai. Kasetės standartas – 40mm.

  Kiekvienas maišytuvas gamykloje papildomai testuojamas rankiniu būdu.

  Garantija: 5 metai korpuso sandarumui; 5 metai keramikinei kasetei; 24 mėnesiai komplektuojančioms dalims.

  • Maišytuvas komplektuojamas su „RubiSTANDARD“ 40 mm keramikine kasete, kuri užtikrina ilgaamžišką maišytuvo tarnavimo laiką.
  • RubiBrass – specialios sudėties korozijai atsparus žalvario lydinys, naudojamas visuose RUBINETA produktuose. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu.
  • Maišytuvas komplektuojamas su aeratoriumi SPIDER. Ypatinga aeratoriaus SPIDER konstrukcija išlygina vandens srovę ir taip sumažina vandens taškymąsi. Taupo išleidžiamo vandens kiekį.
  Thermo Air Aqua Project Expert