Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas (LAAIF) nuo liepos 11 d. priima paraiškas paramai gauti atsinaujinančių energijos išteklių diegimo projektams individualiuose namuose iš Klimato kaitos specialiosios programos lėšų.

Padengiama iki 25 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų, patirtų nuo 2014 sausio 1 d. iki 2017 m. gruodžio 31 d.

Gali būti kompensuojamos tokios išlaidos, kaip šilumos siurblio įdiegimas, kolektoriaus įdiegimas, apskaitos priietaisai ir kita įranga, įskaitant akumuliacines talpas ir vandens šildytuvą. Taip pat — įrangos bei statybininių medžiagų transportavimo išlaidos.

Parama gali pasinaudoti fiziniai asmenys, nuosavybės teise valdantys vieno ar dviejų butų gyvenamosios paskirties namus arba jų įgalioti asmenys ir išlaidos yra patirtos praėjus ne mažiau kaip 5 metams po gyvenamojo namo statybos užbaigimo teisės aktų nustatyta tvarka ir įregistravimo Nekilnojamojo turto registre. Negali dalyvauti – jau kartą pasinaudoję tokia parama asmenys.

Bendra projektų finansavimui skiriama lėšų suma – 1,7 mln. Eur. Paraiškos priimamos nuo liepos 11 d. iki kol pakanka lėšų.

Savo pirkėjams padėsime užpildyti paraiškos formas! Kreipkitės į artimiausią mūsų saloną arba užpildykite šio puslapio apačioje esančią anketą.

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert