Uponor grindinio šildymo sistemos

Grindinis šildymas skirtingo tipo statiniuose

Grindinis šildymas yra patogus ir palankus sveikatai, idealiai tinkantis bet kokio tipo pastatui. „Uponor“ saugios ir patvarios sistemos gali būti įdiegtos į skirtingus statinių tipus. Lanksčių vamzdžių, skirtingos paskirties panelių ir išmanios valdymo įrangos dėka grindinio šildymo sprendimus galima pritaikyti skirtingo tipo statiniams, pavyzdžiui, kotedžams, butams, atskiriems šeimos namams. Nesvarbu, statotės namą ar renovuojate jau pastatytą, mūsų lengvai pritaikomų sprendimų dėka, galite patirti visus grindinio šildymo privalumus.

Tačiau svarbu suprasti, kad kiekvienam pastatui turi būti aspkaičiuoti individualūs šilumos poreikiai. Tiesiog pritaikyti standartinį šildymo sistemos išplanavimą be detalaus projekto negalima.

Atsižvelgus į pastato kiekvienos patalpos aktualius parametrus galima parinkti tinkamiausią sistemą.


Kad grindinio šildymo pritaikymo galimybės būtų aiškesnės, susisiekite su konsultantais.


Grindų dangos ir grindinis šildymas

Grindinis šildymas gali būti įdiegtas po skirtingo tipo grindų dangomis:

  • kilimine danga;
  • parketu ir laminatu;
  • keramikinėmis plytelėmis;
  • natūralaus akmens danga.

 Dangos_810x108

Labiau pralaidi šilumai grindų danga yra tinkamesnė grindiniam šildymui. Būtent tai nulems šilumos kiekį, kurį danga praleis į paviršių. Norint padidinti apšildymo galingumą, vamzdžius grindyse galima sudėti tankiau. „Uponor“ vamzdžių lankstumo dėka, šildomas grindys gali būti pritaikytas bet kokiai dangai. Tai suteikia galimybę laisvai kurti vidaus interjerą. Jei Jums reikia detalesnės informacijos, prašome pasikonsultuoti su mūsų kvalifikuotais montuotojais.

Keramikos ir natūralaus akmens grindų plytelės yra labiausiai tinkančios grindiniam šildymui. Plonos kiliminės dangos, plastikinės dangos ar priklijuotas prie grindų parketas taip pat tinka.

Svarbu pasidomėti parketo gamintojų instrukcijomis bei medienos, iš kurios pagaminta grindų danga, savybėmis.


Parengta pagal uponornamai.lt medžiagą

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert