Uponor Minitec sistema

Norime būti tikri, kad Jūsų pasirinktas šildymo sprendimas ne tik atitiktų poreikius ir sukurtų patogias gyvenimo sąlygas, bet ir paverstų Jūsų statinį jaukiais namais.

Todėl ir siūlome įvairias galimybes grindiniam šildymui įdiegti Jūsų patalpose. „Uponor“ sistemos yra sukurtos puikiai tarnaujantiems vamzdžiams PE-Xa, taip pat ir aukštos kokybės, daugiasluoksnės gamybos technologijos vamzdžiams. O jei norite įdiegti šildomas grindis į senesnės statybos pastatus, pateiksime specialų pasiūlymą renovacijos projektui.

Lengvai naudojama šildymo sistemos valdymo įranga su išmanaus dinaminio energijos valdymo sistema (Dynamic Energy Management (DEM)) suteiks galimybę lengvai valdyti temperatūrą net SMS žinutės pagalba.


Saugūs ir patvarūs grindinio šildymo vamzdžiai

„Uponor“ yra lyderiaujanti įmonė, kelias dešimtis metų patirties turinti grindinio šildymo vamzdžių gamintoja.

„Uponor“ siūlo dvi pagrindines vamzdžių rūšis, kurias galima naudoti grindiniam, sienų, lubų šildymui ir vėsinimui bei vandens tiekimo darbams: plastikiniai PE-Xa vamzdžiai ir daugiasluoksniai, kompozitiniai MLCP vamzdžiai.

Jau virš 40 metų PE-Xa vamzdžiai patvirtina savo nepriekaištingą reputaciją. PE-Xa žymi plastiko rūšį, daugiasluoksnį, aukšto slėgio polietileną. Per keturis dešimtmečius pagaminta daugiau nei 3.3 milijardai metrų šios rūšies vamzdžių. Maždaug 200 milijonų šios rūšies vamzdžių yra panaudojama visame Pasaulyje kasmet. Šildomoms grindims sukurtas specialus PE-Xa vamzdis su difuzijos barjeru – Uponor Comfort Pipe PLUS.

PE-Xa vamzdžiai yra patvarūs ir patikimi. Unikalus gamybos būdas suteikia jiems tiek išskirtinį atsparumą, tiek lankstumą. Būtent todėl naudoti montuotojams juos yra labai paprasta. Nepriklausomų ekspertų buvo patvirtinta, jog šio vamzdžio tarnavimo laikas – 100 metų. Dėl savo savybių PE-Xa vamzdžiai yra patogūs montuoti ir gali būti naudojami daugelį metų be susidėvėjimo ar įtrūkimų.

„Uponor“ gaminami penkių sluoksnių kompozitiniai MLCP vamzdžiai jungia savyje metalinių ir plastikinių vamzdžių privalumus, ir yra laisvi nuo pirmųjų ir antrųjų trūkumų. Jie yra labai tvirti, tačiau lankstūs, todėl yra patogūs naudoti montavimo darbams. MLCP vamzdžiai yra atsparūs korozijai, pažeidimams ir nepralaidūs orui, todėl visiškai apsaugo vandenį nuo užteršimo.

2015 metais Lietuvoje pristatyti tobulesni, pirmieji pasaulyje besiūliai, naujos kartos daugiasluoksniai kompozitiniai vamzdžiai Uponor Uni Pipe PLUS. Šiame vamzdyje, aliuminio sluoksnis išgautas ekstruzijos būdu, ir be jokių suvirinimo siūlių. Lyginant su įprastiniais MLC vamzdžiais, besiūlių aliumininių kompozitinių vamzdžių technologija pasižymi 40 % mažesniu lenkimo spinduliu, mažesniu reikalingų jungčių skaičiumi. Tai leidžia sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

Uponor_Comfort_Pipe_Plus_810x540


Vamzdžių tiesimą palengvinančios plokštės

Nusprendus įdiegti grindinį šildymą yra labai svarbu rasti tinkamiausią Jūsų sąlygoms sprendimą.

Kiekvienas namus įrenginėjantis asmuo ieško sistemos, kuri suteiktų maksimalų komfortą, naudotų optimalų energijos kiekį ir kuri būtų pritaikoma jo konkrečioms/specifinėms patalpoms. UponorNamai.lt duomenų bazėje esantys sertifikuoti montuotojai gali Jums padėti rasti geriausią sprendimą.

„Uponor“ siūlo pilnai sukomplektuotą grindinio šildymo įrangą, pradedant tvirtinimo plokštėmis, ant kurių yra klojami vamzdžiai.

Galite rinktis iš 7 pagrindinių tvirtinimo galimybių: tvirtinimo bėgeliai, rišimo dirželiai, lengvos plokštės, vamzdžio išdėstymo plokštės, apkabų sistemos, šilumos paskirstymo plokštės ir aukšto efektyvumo plokštės.

Sukurtos naudoti naujuose pastatuose, tvirtinimo bėgelių panelės, rišimo dirželiai, apkabų sistemos ir specialios vamzdžio išdėstymo plokštelės suteikia galimybę tiesti šilumos vamzdžius itin sparčiai. Tai pagreitina visą sistemos montavimą. Šilumos paskirstymo plokštelės puikiai tinka medinėms grindims – jos greitai ir patikimai gali būti užtvirtintos ant medinio paviršiaus.


Grindinio šildymo diegimas rekonstrukcijos metu su Uponor Minitec

Šildomų grindų kuriamą namų jaukumą ir ekonomišką eksploatavimą gali patirti ir senų pastatų savininkai. Uponor Minitec – sistema, skirta patenkinti šildymo sistemos renovacijos darbų poreikius.

Uponor Minitec gali būti diegiama ant jau esančio, medinio, plytelėmis kloto paviršiaus, jų nenuimant. Montuojamas sluoksnis yra lengvas, 15 mm storio, pritaikomas bet kokiam kambariui, padengiamas itin greitai. Šiai sistemai ekspertai sukūrė Knauf išlyginamąjį užpildą 450. Šio užpildo dėka grindinio šildymo sluoksnis išlieka plonas, tačiau sugeba atlaikyti didelį spaudimą. Šis užpildas greitai džiūna, todėl tęsti remonto darbus galėsite netrukus.

Uponor_Minitec_810x540


Individualios temperatūros nustatymas su dinamine energijos valdymo sistema (DEM)

Išmaniosios kontrolės sistema leidžia mėgautis namų šiluma ir efektyvaus grindinio šildymo dėka sumažinti energijos išlaidas. „Uponor“ siūlo atskirų kambarių šilumos valdymo būdą – dinaminę energijos valdymo sistemą DEM.

Ši išmanioji technologija analizuoja gyventojo šilumos valdymo elgseną kiekvienam kambariui ir pagal poreikį tiekia reikalingą šilumos energiją.

Automatinės nustatymo funkcijos dėka, sistema koreguoja šilumą keturiskart dažniau, nei tradicinės sistemos. Tai užtikrina operatyvesnį temperatūros kitimą, taip taupydama nereikalingas energijos išlaidas.

Mūsų montuojamus kambario sensorius perprasti ir naudoti gali net nepažengę technikos vartotojai. Jų naudojimas yra lengvai įsisavinamas, todėl be vargo galima koreguoti šilumos lygį. Patalpose su papildomu šilumos šaltiniu (pavyzdžiui, židiniu), išmanioji valdymo sistema neleidžia grindims visiškai ataušti, kad galėtumėte mėgautis židinio jaukumu nešaldydami kojų.

Prireikus, DEM sistema gali būti valdoma SMS žinutės pagalba. Šia galimybe galėsite naudotis net pakeliui namo. Grįžus, namai Jus sutiks jaukia šiluma.

Uponor_DEM_810x540


Parengta pagal uponornamai.lt medžiagą

 

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert