Švari virtuvė yra nuostabi virtuvė. Dėl šios priežasties mes savo produktus ir sistemas specialiai kuriame taip, kad juos būtų lengva prižiūrėti. Todėl kiekvieną kartą ką nors veikdami virtuvėje galite jaustis patogiai ir užtikrintai. Sužinokite, kaip geriausiai užtikrinti, kad „Franke“ produktai veiktų tinkamai ir atrodytų puikiai.

Bendroji priežiūra yra itin nesudėtinga

Norėdami prailginti „Franke“ produktų eksploatavimo trukmę ir neleisti kauptis nešvarumams bei kalkių nuosėdoms, tiesiog nuvalykite plautuvę ir stalviršį drėgna šluoste bei muiluotu vandeniu. Jei pasinaudosite šiuo paprastu patarimu, jūsų produktai atrodys puikiai. Atraskite daugiau populiariausių valymo patarimų toliau.

Granito paviršių valymas ir priežiūra

Kasdieniai patarimai

„Franke“ granito plautuvės yra itin patvarios ir neakytos, todėl jos yra ilgalaikės ir ypač higieniškos. Dėl šios priežasties jas taip pat labai paprasta valyti. Paprastai tai galima atlikti naudojant muiluotą nailoninį šepetėlį ir šveičiant sukamuoju judesiu. Tik baigę valyti nepamirškite gerai nuplauti viso likusio muilo.

Sunkiai pašalinamos dėmės

Sunkiai įveikiamoms dėmėms ant granito šalinti rekomenduojame naudoti Franke kempinėles. Jos pašalina sunkiai įveikiamas dėmes ir dėvisi ‚trintuko“ principu. Kempinėlės nepašalina kalkių todėl rekomenduojama plautuvę periodiškai nukalkinti. Tam geriausia tinka citrinos rūgštis (50g/150gr karšto vandens). Šiuo tirpalu reikėtų išvalyti plautuvę, palikti 15min ir po to nuplauti švariu vandeniu.

Ko reikėtų vengti

  • Stiprūs šarmai, pavyzdžiui, amoniako ir natrio šarmo tirpalai
  • Nenaudokite kanalizacijos vamzdžiams valyti skirtų cheminių, kurias naudojant į plautuvę reikia įpilti vandens

Susiję produktai

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert