Švari virtuvė yra nuostabi virtuvė. Dėl šios priežasties mes savo produktus ir sistemas specialiai kuriame taip, kad juos būtų lengva prižiūrėti. Todėl kiekvieną kartą ką nors veikdami virtuvėje galite jaustis patogiai ir užtikrintai. Sužinokite, kaip geriausiai užtikrinti, kad „Franke“ produktai veiktų tinkamai ir atrodytų puikiai.

Bendroji priežiūra yra itin nesudėtinga

Norėdami prailginti „Franke“ produktų eksploatavimo trukmę ir neleisti kauptis nešvarumams bei kalkių nuosėdoms, tiesiog nuvalykite plautuvę ir stalviršį drėgna šluoste bei muiluotu vandeniu. Jei pasinaudosite šiuo paprastu patarimu, jūsų produktai atrodys puikiai. Atraskite daugiau populiariausių valymo patarimų toliau.

Keramikinių paviršių valymas ir priežiūra

„Franke“ keramikiniai paviršiai yra vieni higieniškiausių ir lengviausiai valomų. Tiesiog užpilkite švelnaus skysto muilo ant keramikinio paviršiaus ir nuvalykite jį drėgna šluoste – tai paprastas ir efektyvus valymo sprendimas.

Kasdieniai patarimai

Valant keramikinę plautuvę kasdien, geriausia naudoti minkštą šluostę ar kempinę ir truputį švelnaus skysto muilo ar bet kokio valiklio iš acto.

Sunkiai pašalinamos dėmės

Jei ant keraminių paviršių ilgesniam laikui paliksite metalinius objektus, pavyzdžiui, šakutes ar peilius, ant paviršių gali likti dėmių. Šio tipo dėmėms šalinti galite naudoti valiklius, skirtus stikliniams ir keraminiams kaitlenčių paviršiams valyti. Juos paprastai galite įsigyti vietinėje parduotuvėje ar prekybos centre.

Ko reikėtų vengti

  • Šveitimo skystis arba šveitimo milteliai
  • Didelės koncentracijos kanalizacijos vamzdžių valikliai
  • Maišytuvo dalių ir plieno valikliai

Susiję produktai

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert