Itin elegantiška keramika

Keramika – puikus gamtos ir dizaino derinys – pagamintas iš skystos keraminės žaliavos, kuri yra kaitinama aukštoje temperatūroje. Tokiu būdu apdorota medžiaga yra be galo patvari, o jos paviršius – itin lygus. Nesvarbu, ar labiau mėgstate klasikinį, ar šiuolaikišką dizainą, jums tikrai patiks mūsų subtilių formų ir išraiškingų spalvų plautuvės iš ugniai atsparaus molio.

Sukurtas ugnyje

„Franke“ keramika yra 20 valandų kaitinama tunelinėje krosnyje 1200 °C (2200° F) temperatūroje. Šio proceso metu sukuriamas itin kietas paviršius, kuris yra atsparus įbrėžimams, karščiui, rūgštims ir balikliams.

Mėgaukitės ilgam

Keramika yra visiškai natūrali, labai stilinga ir stebėtinai praktiška. Dėl nešvarumams atsparios apdailos arbatos ar raudono vyno dėmes bei kitas apnašas galima lengvai nuplauti muiluotu vandeniu. Mėgaukitės keramikine plautuve metų metus.

Franke Fraceram - Mėgaukitės ilgam
Franke Fraceram - Kaip gaminama ugniai atsparaus molio plautuvė

Kaip gaminama ugniai atsparaus molio plautuvė

Skysta keraminė medžiaga, sudaryta iš kvarco ir koalino, pilama į liejimo formą ir kaitinama veikiant aukštam slėgiui. Prieš džiovinant paviršiaus nelygumai pašalinami minkštomis kempinėmis, o paviršius išlyginamas naudojant vandenį. Tada išpjaunamos skylės maišytuvams montuoti. Norint didelę keramikinę plautuvę išdžiovinti kambario temperatūroje, gali prireikti kelių dienų. Galiausiai džiovinimo temperatūra pakeliama iki 160 °C (320° F) ir plautuvė džiovinama 40 valandų. Tada plautuvė yra 20 valandų kaitinama tunelinėje krosnyje 1200 °C (2200° F) temperatūroje. Kiekvieno etapo metu plautuvę griežtai tikrina patyrę ekspertai, siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę.

Kaip prižiūrėti keramikinę plautuvę

Jei keramikinę plautuvę kasdien valysite minkšta, šlapia šluoste ir įprastu plovimo skysčiu, ji atrodys kaip nauja.Nenaudokite abrazyvinių skysčių ar miltelių arba valiklių, skirtų kanalizacijos vamzdžiams, plienui ar maišytuvo dalims valyti.

Sužinokite daugiau apie keraminių plautuvių priežiūrą ČIA->>>

Franke Fraceram - Kaip prižiūrėti keramikinę plautuvę
Franke Fraceram - Spalvos, sukurtos ugnyje

Spalvos, sukurtos ugnyje

Išdžiovintų plautuvių paviršius pakartotinai lyginamas rankomis ir padengiamas glazūra. Atidžiai prižiūrimas glazūros storis ir spalvų darna, kad būtų sukurtas lygus paviršius.

Susiję produktai

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert