Kodėl verta rinktis granitą

Granitas yra viena tvirčiausių ir patraukliausių medžiagų pasaulyje.

Neįtikėtinas tvirtumas

Granito plautuvės atrodo ypač elegantiškai ir suteikia gamtos virtuvėje įspūdį. Mūsų apdoroto granito produktai švelniai blizgūs ir malonūs liesti ranka. Paviršius yra sudarytas iš smulkios tekstūros, bet neakytas, todėl atitinka aukštus higienos standartus. „Franke“ granito sudėtyje yra 80 % granito ir 20 % akrilo, todėl ši stilinga medžiaga tvirta ir patvari.

Puikiai tinka veiklioms šeimoms

Virtuvėje negali būti bakterijų. „Sanitized®“ dėka „Franke“ yra pripažintas plautuvėms skirtų granito junginių gamybos lyderis. „Sanitized®“ 99 % sumažina bakterijų augimą ant granito paviršių. Tuo pačiu užtikrinamas granito atsparumas dėmėms ir aukštai temperatūrai (iki 280 °C).

Franke Fragranit - Puikiai tinka veiklioms šeimoms
Franke Fragranit - Kaip prižiūrėti granitą, kad jis atrodytų kaip naujas

Kaip prižiūrėti granitą, kad jis atrodytų kaip naujas

Paprastai užtenka valyti “Franke” kempinėlėmis su vandeniu. Jei dėmės įsigėrusios papildomai naudokite tokiems paviršiams skirtas valymo priemones pvz “CIF”. Nepamirškite periodiškai nukalkinti paviršių naudodami nukalkinimo priemones - pvz citrinos rūgštis (50gr.) skiesta su karštu vandeniu (150ml.). Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, miltelių, baliklių ar kanalizacijos vamzdžių valiklių.

Sužinokite daugiau apie granitinių plautuvių priežiūrą ČIA->>>

Susiję produktai

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert