Itin praktiška

Jei norite virtuvėje dirbti sklandžiai, jums reikia tinkamos plautuvės. Todėl tvirtumas ir patvarumas yra taip pat svarbu, kaip ilgai išliekantis grožis. Įvairaus dizaino tektonito plautuvės puikiai atitinka visus šiuos kriterijus.

Itin pažangu

„Franke“ naudojamas tektonitas yra išskirtinai pažangi sintetinė medžiaga.

Unikalios tekstūros ir granitą primenančios išvaizdos, skirtingo minimalistinio stiliaus dizaino ir įvairių spalvų plautuvės iš tektonito – yra iš ko rinktis.

Itin paprasta

Tektonitas, nors ir lengvas, yra daug atsparesnis smūgiams nei kitos panašios medžiagos. Todėl, jei ką nors netyčia numesite ant tektonito paviršiaus, mažai tikėtina, kad ant jo liks įbrėžimų ar atskils nuolaužų.

Franke Tectonite - Itin paprasta
Franke Tectonite - Tiesiog švariai nuvalykite

Tiesiog švariai nuvalykite

Dengtas tektonito paviršius yra apsaugotas nuo sunkiai išvalomų dėmių ir bakterijų. Naudojant kasdienėje buityje, plautuvę užtenka įprastai nuvalyti muiluota šluoste.

Tektonitą prižiūrėti lengva. Tektonito plautuvę galite valyti naudodami bet kokią valymo medžiagą.

Visada spalvinga

Dėl apsaugos nuo UV spindulių tektonitas neblunka. Net praėjus daug metų jūsų plautuvė bus tokios pačios spalvos, kokia ji buvo montuojant.

Kokia spalva tinkamiausia jūsų virtuvei?

Franke Tectonite - Visada spalvinga

Franke inovatyvaus bestselerio Sirius 2.0 privalumai

Franke Sirius 2.0 plautuvės yra naujas skyrius didžiojoje „Tectonite“ istorijoje, siūlančioje 8 spalvas iš kurių galima rinktis nesenstantį dizainą,suteikiantį daugiau vietos dubeniui, patogius priedus ir lengvą „FastFix“ montavimą.

Franke Tectonite privalumai

Susiję produktai

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert