Nerūdijantis plienas

Higieniška, lengva valyti ir patvaru. Tai – tinkamiausia medžiaga profesionaliems šefams.

Itin veiksminga

70 % plautuvių visame pasaulyje yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, ir tai nėra atsitiktinumas. Ši medžiaga dera beveik visose virtuvėse. Ji yra atspari korozijai, itin higieniška ir visiškai neakyta, todėl ją lengva valyti. Be to, deguoniui sąveikaujant su nerūdijančiu plienu susidaro nuolat atsinaujinantis pasyvios apsaugos sluoksnis. Todėl nerūdijantis plienas yra itin atsparus aukštai temperatūrai ir rūdims.

Unikali sudėtis

Storo sluoksnio nerūdijantis plienas. „Franke“ nerūdijančio plieno sudėtyje yra daugiau nikelio ir chromo, todėl jis atsparus tiek karščiui, tiek šalčiui.

Franke nerūdijantis plienas - unikali sudėtis
Franke nerūdijantis plienas - tvaru ir ekologiška

Tvaru ir ekologiška

„Franke“ nerūdijantį plieną sudaro 70 % perdirbtų medžiagų ir jį beveik visą galima perdirbti. Mes naudojame nerūdijančio plieno išteklius iš viso pasaulio, todėl jūsų išsirinkta plautuvė atitiks aukščiausius standartus.

Plika akimi matomas tikslumas

Naudodami geriausią nerūdijantį plieną galime didelę plautuvę pagaminti vientiso metalo lakšto – apdirbimo žymių beveik nepastebėsite. Tai plautuvėms suteikia daugiau patrauklumo.

Franke nerūdijantis plienas - Plika akimi matomas tikslumas
Franke nerūdijantis plienas - Lengva valyti

Lengva valyti

Užtenka nuvalyti muiluota šluoste. Tada kruopščiai nuplaukite paviršių vandeniu, ir jūsų plautuvė atrodys kaip nauja. Nenaudokite baliklių ar kitų rūgštinių valiklių.

Sužinokite daugiau apie nerūdijančio plieno plautuvių priežiūrą ->>>

Susiję produktai

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert