Grohe termostatinis maišytuvas

Apie GROHE…

Grohe AG yra Europoje didžiausias, o pasaulio mastu lyderiaujantis santechninės įrangos gamintojas ir tiekėjas. 

Kokybė, technologijos, dizainas ir gamtos išteklių saugojimas yra svarbiausios Grohe vertybės.Tai atspindi mūsų įsipareigojimą kurti išskirtinius produktus. Mes išsikėleme labai aukštus standartus sau, kad kiekvieną kartą naudodamiesi Grohe maišytuvu ar įėję į Grohe dušą pajustumėte skirtumą…

Grohe ne tik gamina potinkines WC sistemas, maišytuvus ir dušus, bet ir filtruoto bei prisotinto angliarūgšte vandens sistemas, verdančio vandens tiekimo sistemas bei SPA produktus jūsų privačiam naudojimui…


 

Apie GROHE termostatą Grohtherm 1000…

Džiaukitės dušu kaip niekada iki šiol, naudodamiesi naujuoju Grohtherm 1000 termostatiniu maišytuvu. Jo paviršius ne tik neįkaista, bet jo plonas korpusas, ergonomiškos metalinės valdymo rankenelės, Grohe TurboStat technologija bei vandenį taupanti eco funkcija suteikia dar daugiau komforto. Derindami optimalius ergonomikos ir saugumo standartus pristatome idealų termostatinį maišytuvą kiekvienam naudotojui – nuo vaiko iki senjoro. Šiuolaikinis dizainas ir platus termostatinių maišytuvų modelių pasirinkimas leidžia sukurti puikų sprendimą kiekvienam vonios kambariui ir kiekvienoje stuacijoje, ar tai renovacija, ar nauja statyba, virš sienos ar įmontuotas sienoje, privačioje erdvėje ar dideliame projekte.

Grohe TurboStat technologija reiškia trumpą termoelemento reakcijos laiką į pasikeitusią temperatūrą ir slėgį vandens tiekimo sistemoje. Jei vidutinis kitų gamintojų termostatinių maišytuvų reakcijos laikas į pokyčius vandens tiekimo sistemoje yra 0,6 s, tai Grohe termostatinio maišytuvo yra 0,3 s. Visa tai, dėka Grohe TurboStat technologijos.


 

Optimalus komfortas, saugumas ir taupymas

Pasirinkite pageidaujamą vandens temperatūrą ir Grohe termo elementas dėka Grohe TurboStat technologijos ją užtikrins, nepriklausomai nuo temperatūros ir slėgio pokyčių sistemoje. Ir prisiminkite, jūsų saugumas yra svarbiausia. Su naująja Grohe CoolTouch technologija karštas vanduo maišytuve yra iš karto vėsinamas šaltu vandeniu, todėl paviršius visuomet yra vėsus, apsaugodamas vartotoją nuo apsideginimo. Be to, vandens temperatūrą galite didinti virš rekomenduojamos 38° ribos tik nuspaudę mygtuką temperatūros valdymo rankenėlėje.

Sparno formos rankenėlė valdoma su minimalia jėga bei yra patogi naudoti net muiluotomis rankomis. Komfortą užtikrina ir Grohe Aquadimmer, kuris leidžia perjungti vandens srovę iš vonios į dušą ar atvirkščiai tik vienos rankenėlės pagalba. Džiaukitės prausimusi duše ir taupydami vandenį, nes Eco mygtukas ant valdymo rankenėlės leidžia sutaupyti iki 50proc. vandens. Su naujuoju Grohtherm 1000 termostatiniu maišytuvu patirsite dar daugiau komforto…


 

Apie GROHE potinkines sistemas Rapid SL…

GROHE gaminami prietaisai naudoja nedidelį kiekį vandens. Mažesnis vandens sunaudojimas reiškia didesnį efektyvumą. Tai ypač aktualu didelėse viešose vietose, kaip Verslo centras, kaip viešbutis. Protingas erdvės išnaudojimas yra bene pagrindinis raktas į sėkmę projektuojant vonios kambarį.Svarbu, kad ta erdvė būtų patogi ir ateityje. Su Grohe prietaisais tai yra įmanoma. Jie ilgaamžiai ir itin funkcionalūs.

Rapid SL potinkinės sistemos pakabinamiems WC, praustuvams, pisuarams, bidė, dušams yra universalios ir greitai bei paprastai sumontuojamos.


 

Apie sensorinius maišytuvus…

Vis populiarėjantis sprendimas tiek viešose vietose, tiek individualioje erdvėje. Tokio maišytuvo nereikia liesti, jis reaguoja nuo judesio.Priežiūra ir naudojimas labai papratas.

Dalinkis
Thermo Air Aqua Project Expert