Draugystės g. 6A, Kaunas

2014 metų kovo 22 dieną Kaune, Draugystės g. 6A duris atvėrė vienas moderniausių vonios kambario įrangos ir šildymo sprendimų salonų ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse.

Didžiuojamės, kad patį moderniausią Jaukurų saloną Kaune pamėgo tiek naujakuriai, tiek dizaineriai ir profesionalai. Ne vienerius metus ruošėmės plėtrai Kaune, todėl turėjome išsiaiškinti gyventojų poreikį ir jų viziją. Būdami rinkoje daugiau nei 20 metų sukaupėme patirties, kuri leidžia rasti sprendimą kiekvienam klientui - architektui ar dizaineriui, montuotojui ar savo naujojo ar renovuojamo būsto santechnikos ir šildymo įranga besirūpinančiam naujakuriui, todėl įrengdami šį saloną, stengėmės sudėti viską, ką turime geriausio, pasiūlyti vonios kambario įrangos, šildymo ir kitus klimato kūrimo sprendimus, kurie nepaliks abejingų.

Didžioji salono erdvė skirta grožiui ir estetikai. Vonios kambario įranga, apimanti pasaulio tendencijas nuo preciziškos Italijos ar karščiu alsuojančios Ispanijos iki skandinavišku minimalizmu dvelkiančios Švedijos, nuo klasikinės Vokietijos iki nenuspėjamų Jungtinių Amerikos Valstijų neleis nuobodžiauti kuriant savo namų viziją 400 msalono ekspozicijoje. Lyderiaujantys pasaulio keramikos ir vonios kambario įrangos prekiniai ženklai „Noken“, „Globo“, „Ideal Standard“, „Grohe“, „Althea“, „IFÖ“ pasitikėjo mumis ir suteikė galimybę Kauno mieste įrengti saloną, kuriame stiliaus ir funkcionalumo ieško naujakuriai, idėjų savo projektams dizaineriai. Čia esančią vonios kambario įranga kūre tokie pasaulinio lygio dizaineriai kaip Simone Michelli, Dick Powell, Luca Nichetto, Giulio Lacchetti, Creative Labs+ ir kt. Prie pačio salono įrengimo prisidėjo viena lyderiaujančų ir moderniausių architektų kompanijų Lietuvoje, todėl galime teigti, jog Kaunas šiuo metu turi vieną moderniausių santechnikos ir šildymo sprendimų salonų Lietuvoje.

„Jautėmės skolingi Kauno miestui, todėl atsilyginti norėjome su kaupu“ - apie naująjį saloną  prasitarė UAB „Jaukurai“ direktorius Vytautas Siaurusaitis ir pridūrė, jog nereikėtų išsigąsti prabangios išvaizdos ir garsių dizainerių pavardžių. Salonas yra skirtas visų pirmą žmonėms, todėl sprendimą jame ras daugelis, o vonios kambario įrangos kainos svyruoja nuo kelių šimtų iki keliasdešimt tūkstančių, kiekvienam pagal poreikius ir galimybes. Čia visada galima ateiti tiek vieniems, tiek su dizaineriais, o jei tokių neturite, salone pavyks maloniai pabendrauti su konsultantais, kurie išklausę Jūsų poreikius perduos brėžinius mūsų dizaineriams ir jau kelių dienų bėgyje galėsite pažvelgti į savo vonios kambario viziją 3D vizualizacijoje.

Salono šildymo skyriuje dėmesys sutelktas į atsinaujinančios energijos šaltinius naudojančią šildymo techniką, naujausius inžinierinius namo sprendimus: „Samsung“ klimato sistemos, pažangios „Viessmann“ technologijos, efektyvūs „Biawar“ granuliniai katilai ir kiti taupymo bei efektyvumu pagrįsti sprendimai būsto šildymui. Inžineriniai namo sprendimai tampa neatsiejami nuo nuotolinio valdymo ir programavimo, todėl salone rasite lyderiaujančių pasaulio gamintoju kaip „Danfoss“, „Uponor“, „Wavin“, „Samsung“ naujausius sprendimus.

 


Salono kontaktai:

Draugystės g. 6A
LT-51288 Kaunas
Tel: +370 657 00504

Salono darbo laikas:

I-V 10.00-19.00
VI 10.00-16.00

 

Thermo Air Aqua Project Expert