Informacija apie duomenų saugumą:
UAB „Jaukurai“ yra registruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre.  Įregistravimo kodas - P6085.
Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti. Tai galite padaryti skiltyje „Asmeniniai nustatymai“ arba kreipkitės į mus el. paštu info@jaukurai.lt arba kitais nurodytais kontaktais. Parduotuvėje informacija apie Jūsų užsakymus išsaugoma, ir prisijungus prie svetainės kitą kartą, juos galite vėl peržiūrėti skiltyje „Užsakymai“. Norint užsisakyti prekių, Jums reikės pateikti savo duomenis, kurie bus naudojami aukščiau įvardintais tikslais. Jei Jūs jau esate klientas, galite prisijungti tiesiog įvedę savo el. pašto adresą ir slaptažodį.
Mes garantuojame, jog Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba būtina norint įvykdyti Jūsų užsakymą. Tokie atvejai gali būti:
  • Siuntų pristatymo tarnyba, kuriai bus reikalingi Jūsų duomenys pristatant prekes.
  • Prekių atsiėmimo vieta, kuriai bus reikalingi Jūsų duomenys, kad prekės būtų atiduotos būtent Jums.
Už elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės ar lizingo bendrovės sistemoje ir tuomet saugumą užtikrina šių kompanijų serveriai, kuriuose vedate į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik Jūs.
Svarbu! www.jaukurai.lt elektroninės parduotuvės personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.
Thermo Air Aqua Project Expert